Čeká vás dlouhý let? Víme, bez čeho se neobejdete

Odletět teď v létě někam do exotiky – to je pořádně lákavá představa! A nejen samozřejmě teď, když je tu horké léto a většina lidí čerpá v práci dovolenou. Za hranice létáme po celý rok, takže ať už se za dobrodružstvím, odpočinkem nebo třeba nějakým tím letním flirtem vydáváte teď, nebo kdykoli během roku, určitě se vám bude hodit seznam věcí, bez kterých se my ženy zkrátka neobejdeme.

Co si zabalit do příručního zavazadla?

Když my ženy někam cestujeme, zpravidla s sebou táhneme několik zavazadel, protože je pro nás jednoduše nemožné, rozhodnout se jen pro dva páry bot, jedny šaty nebo tři halenky. Ať už cestujeme kamkoli, chceme mít na výběr.

Nechme teď stranou, kolik si s sebou na prázdninovou dovču vezmete halenek, topů, šatů, sukní a šortek. My se dnes společně zaměříme na nezbytnosti, které byste měly mít zabalené ve svém příručním zavazadle. Jsem totiž přesvědčená, že vám zaručeně přijdou vhod.

Položka číslo jedna: vlhčené ubrousky

Teď nemám na mysli vlhčené ubrousky na dětské prdelky a dokonce ani ty, se kterými většina z nás doma utírá prach ze skříní a poliček. Já mluvím o odličovacích ubrouscích, které vás nenechají ve štychu a navíc jsou daleko skladnější, nežli kdybyste s sebou měly tahat odličovací vodu nebo mléko a balení vatových tamponků.

Položka číslo dva: dezinfekční gel

Nejen v letadle, ale i na letišti, přijdete do styku s mnoha věcmi, kterých se budete dotýkat. A nikdy nevíte, kolik lidí a především kdo se těch věcí dotýkal před vámi. Mějte proto po ruce dezinfekční gel, se kterým z rukou hbitě a jednoduše odstraníte nežádoucí bakterie a jiné potvůrky.

Položka číslo tři: voda ve spreji

Jestli vám na palubě letadla něco bude chybět, pak to bude vláha. Ta totiž v letadle chybí a na vlasech nebo na pokožce to může být velmi rychle znát. Není nic jednoduššího, nežli se osvěžit za pomoci vody ve spreji, kterou můžete mít po ruce. Stačí několikrát stříknout a rázem se budete cítit úplně jinak, věřte mi.

Položka číslo čtyři: suchý šampon

I když si možná před odchodem z domu vlasy pečlivě umyjete, než se dostanete na letiště, než si necháte odbavit, než letadlo vzlétne, než přečkáte let a než se opět dostanete někam k vaně nebo sprše, abyste si vlasy opět umyly – inu, to je hodně dlouhá doba a to se ani nemusím zmiňovat o tom, co změna prostředí a jiný vzduch udělá s vaší hřívou. Další, alespoň za mě nezbytná položka, je suchý šampon, s jehož pomocí si vykouzlíte objemnou hřívu během pár vteřin.

Foto: Pixabay.com.


Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.