Modelka Cara Delevingne se zapsala do povědomí lidí především díky svému výraznému obočí, které je pro ni tak typické. Svým nevšedním vzhledem zaujala i značku Dior, která si ji vybrala jako tvář svých nových rtěnek.

Není to tak dávno, co se Cara po dlouhé pauze vrátila k modelingu. Během ní se naplno věnovala herecké kariéře, a tak nebylo jisté, zda ji ještě někdy na přehlídkovém mole nebo v módních kampaních vůbec uvidíme. Naštěstí si ale uvědomila svůj potenciál, který nakonec nechtěla jen tak zahodit. Svůj debut po pauze si odbyla na přehlídce značky Balmain v rámci fashion weeku v New Yorku.

Kampaň pro novou kolekci rtěnek Dior Addict Stellar se nese v duchu ikonické růžové. Nikoho tedy nepřekvapí tématické heslo „Be Dior. Be Pink.” Musíme říci, že svou tvář si značka nemohla vybrat lépe. Nezkrotné rebelství a temperament Cara dává hrdě na obdiv a představuje celkem 24 jedinečných odstínů rtěnek se třemi zářivými finiši. Rozhodně nejsou určeny jen pro něžné květinky, jak dokazuje v kampani.

Dior Stellar Shine nemá na svědomí nikdo jiný než Peter Philips, vizážista a kreativní ředitel Christian Dior make-up, který splnil sen mnoha žen. Rtěnky jsou hydratační a přitom dlouhotrvající, takže vydrží celý den a noční flámování zvládnou bez problémů. Ve vaší kosmetické sbírce by určitě neměly chybět! Pořídíte je za 1040 Kč.

Foto: Dior, Instagram.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments