Business móda trochu jinak. Zapojte do hry barvy a vzory

Styl oblékání, který jsme zvyklí vídat v kancelářích, zpravidla nepatří zrovna k tomu nejzajímavějšímu, co aktuální módní trendy nabízí. Kancelářské oblečení mnohdy postrádá zajímavý nápad, jiskru i šmrnc. Trocha barev a vzorů ale ještě nikomu neublížila, co říkáte? Zkuste se s námi inspirovat elegantní a zábavnou módu vhodnou do kancelářského prostředí!

Barevný oblek je jasná volba

Doby, kdy obleky nosili jen muži, jsou dávno pryč. Do kancelářského prostředí jsou přímo ideální. Jsou slušivé, elegantní a dodávají nám na seriózním dojmu. Ať už pracujete v jakékoliv kanceláři, nemusíte se striktně držet barev jako jsou černá, šedá a tmavě modrá. Vyzkoušejte jemné pastelové barvy, které rozhodně nejsou proti jakýmkoliv společenským pravidlům.

[easy-image-collage id=64120]

Sako vždy a všude

Ke správnému business outfitu neodmyslitelně patří elegantní sako. Pokud si do práce obléknete výraznější halenku či košili, dolaďte outfit například klasickým černým sakem. Jestliže se naopak rozhodně pro něco decentnějšího, zvolte sako ve výraznějších barvách. Ať už si jej obléknete k sukni nebo například k šatům, touto klasikou si ostudu u kolegů rozhodně neuděláte.

View this post on Instagram

? HOW TO ACE YOUR INTERVIEW AND GET THE JOB ? . This week I wanted to have a few days of job/career building tips + business casual looks too! Y’all always request more of this so I’m delivering! . . Today’s tips are on how to ACE AN INTERVIEW: 1️⃣ Bring a Copy of Your Resume – It’ll show you’re prepared and if they don’t have a copy you can give it to them! 2️⃣ Know How to Explain Your Skills – If you have experience with Excel, be able to speak to how you use it! Do you use it to keep track of things? To create reports? 3️⃣ ASK QUESTIONS – I always suggest asking 2-3 questions at the end of every interview! It helps you get to know the company better and shows you’re really interested! . . Want more tips? Check out my full post over on my stories! Have any tips of your own? Leave a comment below!

A post shared by Amanda | Sequins and Sales (@sequinsandsales) on

Decentní vzory

Při volbě oblečení do práce si můžeme klást otázku, zda jsou na místě vzory. Ano jsou. Záleží však na tom jaké vzory volíme. Obecně platí, že vzory by měly být decentní. Rozhodně nezkoušejte žádné velké nápisy, vtipné potisky a obrázky. Opět raději vsaďte na ověřenou klasiku, jakou jsou například puntíky nebo pruhy, které vytvoří příjemný kontrast. Je také dobré si připomenout, že se do módy vrátily zvířecí vzory!

[easy-image-collage id=64121]

 

Pracovní dny bývají dosti náročné, a tak je dobré si je zpříjemnit alespoň svěžím outfitem. Vězte, že pokud do svého pracovního oděvu zakomponujete trochu barvy, budete na okolí působit pozitivním dojmem a budete se cítit lépe. S dobrou náladou jde práce více od ruky!

Foto: Unsplash.com, Instagram, ABOUT YOU, ZARA.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.