Nový vzhled, fyzická pohoda a rovnováha těla a mysli. Všechny tyto aspekty ovlivňují vaši náladu, a dokonce zvyšují produktivitu! Znáte motto: Cítit se dobře znamená pracovat dobře? Něco na tom určitě bude, proto vám poradíme pár tipů, se kterými budete v kanceláři neustále krásná. 

Péče o ruce

V kanceláři se vždy dotýkáme řady nejrůznějších předmětů, které mělo v rukou mnoho lidí před námi. Často si také si také zejména během schůzek podáváme ruce se spoustou lidí – proto je vhodné mít po ruce dezinfekci a své ruce si pravidelně dezinfikovat. Chcete-li se chránit před bakteriemi, myjte si důkladně ruce po dobu patnácti sekund nebo si na ně nanesete kvalitní antibakteriální gel. Pokožka má tendenci se vysušovat, proto je vhodné mít antibakteriální krém vždy při ruce.

Dodržujte pitný režim

Voda předchází bolestem hlavy a vysušování pokožky. Myslete ale na to, že vody musí být opravdu dostatek, protože také pomáhá správné funkci mozku a dobré náladě. Nemusíte každou chvíli odcházet od stolu, abyste si natočila čerstvou vodu. Dejte si vedle monitoru velkou lahev s neperlivou vodou, alespoň vám bude připomínat, že se máte napít. Neperlivá voda je skvělá pro trávení. Obecně je vždy vhodnější neperlivá voda nežli perlivá

Volte správný make-up

Denní make-up by měl rozhodně odpovídat vaší pracovní pozici. Někde jsou rudé rty známkou upravenosti, jinde jsou naopak brány jako příliš. Pokud se do vaší práce rudé rty nehodí, použijte pouze make-up, který vaši pleť rozzáří, nude rtěnku a řasenku s jemnými tělovými stíny.

Samoopalovací krém

Jste bledulka a ne a ne se opálit? Sáhněte po dobrém samoopalovacím krému, který vám zajistí opálení jako od moře. Dávejte si pozor, abyste ho nanesla dobře, protože některé samoopalovací krémy mohou dělat fleky. Také místo obyčejného nanášení rukou raději použijte rukavici, která je pro to určená. Lépe se vám bude produkt nanášet a zajistí lepší výsledek.

Seďte vzpřímeně

Dobrému pracovnímu výkonu předchází správné držení těla. Dlouhé sezení u počítače našim zádům ani hlavě úplně nesvědčí, proto se projděte například otevřít si okno. Ušetřete krk, záda a nohy tím, že budete sedět vzpřímeně, nebudete sedět křivě a nohy si nebudete dávat přes sebe. Víte, že nohy přes sebe způsobují křečové žíly?

Foto: Pinterest.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments