Také milujete podzim? Tolik barev, kterými nás příroda obklopuje? Nebo naopak patříte k těm, na které s příchodem podzimu přichází ruku v ruce typický splín a špatná nálada, nedostatek energie a celková nechuť k čemukoli?

Pokud se přikláníte spíše k druhé variantě a víte, že na podzim pociťujete únavu více nežli kdykoli jindy, můžete se zamyslet nad tím, jak si dopřát pořádný příval energie – například i pomocí vhodně zvolených barev na vašem outfitu!

Oranžová vás nabije energií!

Každá barva má svůj význam a zrovna tak i oranžová, která je považována za barvu optimistickou, ba dokonce za barvu sociální – mají ji v oblibě především společenští lidé a extroverti.

Oranžová barva je synonymem optimismu, značí mládí a radost ze života. Dokáže nás povzbudit, dodá nám sílu i chuť pustit se prakticky do čehokoli. Je to barva, která nám dodává energii – a přesně to teď na podzim mnohé z nás potřebuji doslova jako sůl.

Foto: Unsplash.com

Trendy pohodlná mikina

Obejít se na podzim bez stylové mikiny? Tak to ani náhodou! Právě v tomto období, kdy ještě není úplně zima, ale zároveň už ani kdovíjaké teplo, je mikina ideálním kouskem, který zkrátka nutně potřebujete.

V pěkné mikině či svetru si můžete vyrazit do města, nikdo vám nezakáže strávit v ní celý den doma v posteli a dívat se na romantické filmy. Obléci k ní můžete obyčejné džíny a vytvoříte super outfit, ve kterém zazáříte.

Úžasné botičky

Lodičkám my ženy zkrátka neodoláme, co si budeme povídat. Snad každá z nás má v botníku nesmrtelnou klasiku v podobě černého páru pohodlných lodiček. Proč se ale omezovat pouze na tuhle barvu?

Teď na podzim můžete jít krok za krokem s aktuálními trendy a sladit svůj outfit do typicky podzimních barev, mezi které bezesporu patří i oranžová. A oranžové lodičky jistě unosíte na mnoho způsobů, tak prosím – račte směle vyrazit!

Elegantní svršek

Dopřejte si dostatek energie i tehdy, kdy zrovna budete chtít být za dámu, nebo když se budete chtít slušivě obléknout při příležitosti nějaké důležité události.

Krásný elegantní top v kombinaci s dokonale padnoucím sáčkem vytvoří perfektní dvojici, ve které uděláte na své okolí ten nejlepší možný dojem. Navíc třeba tenhle kousek je tak pohodlný, že ho budete chtít nosit pořád.

Načítání...

Diskuze

1 Komentář
Inline Feedbacks
View all comments

Max ten první s pruhy