Buďte energická i na podzim: pusťte do svého šatníku oranžovou

Také milujete podzim? Tolik barev, kterými nás příroda obklopuje? Nebo naopak patříte k těm, na které s příchodem podzimu přichází ruku v ruce typický splín a špatná nálada, nedostatek energie a celková nechuť k čemukoli?

Pokud se přikláníte spíše k druhé variantě a víte, že na podzim pociťujete únavu více nežli kdykoli jindy, můžete se zamyslet nad tím, jak si dopřát pořádný příval energie – například i pomocí vhodně zvolených barev na vašem outfitu!

Oranžová vás nabije energií!

Každá barva má svůj význam a zrovna tak i oranžová, která je považována za barvu optimistickou, ba dokonce za barvu sociální – mají ji v oblibě především společenští lidé a extroverti.

Oranžová barva je synonymem optimismu, značí mládí a radost ze života. Dokáže nás povzbudit, dodá nám sílu i chuť pustit se prakticky do čehokoli. Je to barva, která nám dodává energii – a přesně to teď na podzim mnohé z nás potřebuji doslova jako sůl.

Foto: Unsplash.com

Trendy pohodlná mikina

Obejít se na podzim bez stylové mikiny? Tak to ani náhodou! Právě v tomto období, kdy ještě není úplně zima, ale zároveň už ani kdovíjaké teplo, je mikina ideálním kouskem, který zkrátka nutně potřebujete.

V pěkné mikině či svetru si můžete vyrazit do města, nikdo vám nezakáže strávit v ní celý den doma v posteli a dívat se na romantické filmy. Obléci k ní můžete obyčejné džíny a vytvoříte super outfit, ve kterém zazáříte.

Úžasné botičky

Lodičkám my ženy zkrátka neodoláme, co si budeme povídat. Snad každá z nás má v botníku nesmrtelnou klasiku v podobě černého páru pohodlných lodiček. Proč se ale omezovat pouze na tuhle barvu?

Teď na podzim můžete jít krok za krokem s aktuálními trendy a sladit svůj outfit do typicky podzimních barev, mezi které bezesporu patří i oranžová. A oranžové lodičky jistě unosíte na mnoho způsobů, tak prosím – račte směle vyrazit!

Elegantní svršek

Dopřejte si dostatek energie i tehdy, kdy zrovna budete chtít být za dámu, nebo když se budete chtít slušivě obléknout při příležitosti nějaké důležité události.

Krásný elegantní top v kombinaci s dokonale padnoucím sáčkem vytvoří perfektní dvojici, ve které uděláte na své okolí ten nejlepší možný dojem. Navíc třeba tenhle kousek je tak pohodlný, že ho budete chtít nosit pořád.Přihlašte se k odběru novinek!

Chcete se dozvědět jako první o zajímavých akcích a slevách na módu? Chcete si přečíst nejlepší články jako první? Přihlašte se k odběru novinek!
Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.