Bucket klobouk se snaží prosadit mezi módními trendy. Uspěje?

Není žádnou novinkou, že se módní trendy opakují stále dokola. Po loňském trendu ledvinek, který nás velmi překvapil, nyní přichází na scénu další trend devadesátých let, který se rovněž snaží prosadit. Seznamte se s bucket klobouky.

Rybářský klobouk v módě

Bucket klobouk se poprvé objevil už v roce 1900. Jedná se tak o poměrně letitý módní kousek, jehož původní účel byl ryze praktický, jednalo se totiž o rybářský klobouk. Bucket klobou byl vyráběn s příměsí lanolinu, díky čemuž byl voděodolný. Pro rybáře tedy ideální.

Bucket klobouk se objevil na scéně ještě několikrát, výrazněji se ovšem během následujících 9 dekád neprosadil. Převratný boom ale zažil v devadesátých letech, kdy byl tento kousek doslova na každém rohu.

Unisex módní doplněk

Bucket klobouk je unisex módním doplňkem, což je jednou z jeho největších předností. Můžete se tak s partnerem střídat v jeho nošení. Schválně – komu z vás více sluší? Tento typ klobouku má totiž velmi specifický tvar, ve kterém ne každý najde zalíbení. Jak tento kousek úspěšně nosit? Dáme vám tip! Vsaďte na základní barevné tóny.

Klobouk slaví úspěch mezi celebritami

Čím výstřednější, tím oblíbenější. Tak zní nepsané pravidlo mezi celebritami. Pucket klobouk si oblíbila například modelka Gigi Hadid, zpěvačka Rihanna, Selena Gomez nebo Jennifer Lopez. Jinak tomu není ani v České republice, kde si jedinečný pucket klobouk z dílny Christiana Diora oblíbila například influencerka Dominika Myslivcová.

Tak co myslíte, uspěje bucket klobouk mezi módními trendy?

https://www.instagram.com/p/CNR-34InYDB/