Britney Spears se vdala v přepychových šatech, které osobně navrhla Donatella Versace

Minulý rok byl pro světoznámou zpěvačku Britney Spears přelomový. Konečně ji soud zbavil opatrovnictví otce, který dlouhých čtrnáct let rozhodoval o celém jejím životě. Nic tak nebránilo tomu, aby se provdala za svého dlouholetého přítele Sama Asghari. Snoubencům navrhla šaty osobně módní návrhářka Donatella Versace. Podívejte se sami, nejsou nádherné?

Svatba v úzkém okruhu nejbližších přátel

Po nesčetných aférách a životních nástrahách, které má zpěvačka za sebou, není divu, že se svatba konala pouze v úzkém okruhu nejbližších přátel. Pozvaná byla například zpěvačka Selena Gomez, Madonna nebo herečka Drew Barrymore.

Romantická svatba se konala v honosné rezidenci zpěvačky v Thousand Oaks, která byla tak dokonale vyzdobená, jako by byla vystřižená z pohádky o Popelce.

Teď už ale pojďme ke svatebním šatům Britney Spears, které nás stejně zajímají nejvíce…

Šaty navrhla přítelkyně a módní vzor Donatella Versace

Všichni jsme očekávali, jaké svatební šaty zpěvačka zvolí. Budou honosné s dlouhou vlečkou? Nebo naopak extravagantního krátkého střihu, který je pro zpěvačku typický? Všechny nás mile překvapila. Svatební šaty svěřila do rukou své kamarádce módní návrhářce Donatelle Versace, která se samozřejmě svatby osobně zúčastnila.

Donatella pro Britney Spears navrhla svatební šaty vyrobené z bílého hedvábí, které byly zdobeny perleťovými knoflíky. Šaty měly tradiční dlouhou vlečku a samozřejmostí byl také závoj.

Donatella Versace chtěla ale pro zpěvačku navrhnout šaty, které budou přesně podle jejího gusta. Proto zvolila portrétní výstřih volně spadlý na ramena. Dokonalou třešničkou na dortu byl výrazný rozparek, který dodal šatům šmrnc. Co na ně říkáte?

Ženich a jeho oblek z dílny Versace

Při pohledu na vypracovanou postavu fitness trenéra Sama Asghari, jistě nebyl takový problém navrhnout svatební oblek, který mu bude dokonale padnout a vypadat stylově. I jeho oblek pocházel z dílny módního domu Versace.

Novomanželům přejeme mnoho štěstí a doufejme, že tentokrát už bude zpěvačka Britney Spears opravdu šťastná.

Zdroj: https://en.wikipedia.org/wiki/Britney_Spears