Boty TOMS spojí styl a pomoc v jedno

Značka bot Toms dělá rázné kroky k hezčímu světu a to za pomoci báječné myšlenky, kde se snoubí stylové boty a charitativní pomoc. Takovým botám jistě neodoláte ani vy 😉 Pojďte se s námi podívat na novou kolekci „tomsek“.

1043926_10151509212836762_1724622794_n

Styl a originalita již dávno nejsou jediným ukazatelem módního světa. Mezi myšlenky, které jsou leckdy sobecké, se konečně vmísil i smysl pro pomoc.

Boty Toms jsou zařazené do charitativní pomoci, kterou známe pod názvem „One For One“. Už název „jeden za jeden“ značí, že „kšeft“ to bude vskutku dobrosrdečný. Díky prodaným párům bot Toms má totiž několik dětí po celém světě své boty. Můžou se tak vydat vstříc školní docházce a lepšímu životu. Svět bude zase o něco málo hezčí. A to se přece vyplatí. Své Tomsy budete nosit s nepřekonatelným pocitem, že někde po světě chodí dítě s novým párem bot jen díky vám.

999687_10151520783791762_1482001128_n

Když se ale pokusíme na chvíli zapomenout na to, že mají boty Toms ušlechtilou myšlenku zachránit nohy nás všech ;), zaujme nás neotřelý design každého páru. Jejich styly, barvy a motivy vás zaujmou a věříme, že nejedny zasáhnou vaše srdce. Pojďme se ale blíže podívat, jaké boty připravila jarní a letní kolekce letošního roku.

Co by to bylo za dámskou sekci obuvi, kdybychom nenašli boty na podpatku. Stylové boty v natural barvě se stříbrnými nitěmi nenápadně prošitými kdejakým kouskem boty jsou na korkovém klínku, který perfektně ladí s designem celku. Takové boty se budou dozajista hodit do jarních dní.

Naprostou klasikou jsou páry bot ve stylu Slip On, tedy „nazouváky“ v několika různých variantách. Botám Toms nechybí guma na nártu pro snadnější a pohodlnější zacházení, díky kterému se budou vaše nohy cítit jako v bavlnce. V nové kolekci najdete jemné, béžové barvy, ale také vzorované, džínové nebo například s motivem malých kvítků.

V nové kolekci značky Toms se nezapomíná ani na muže, proto si můžete být jisti, že i pro pány máme zajímavé kousky, ve kterých se budou i oni cítit skvěle. Slip On již dávno patří k módním trendům posledních sezón, a tak by neměli chybět ani v tom pánském botníku. Božské jsou například ty červené, které zvýrazní smysl pro dobrou věc a styl.

Dětské páry bot jsou v nabídce samozřejmě také, proto můžete vybrat stylový pár bot i pro vaší nejmenší lásku.


Autor: Klára Brázdová


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.