Boty jsou nepostradatelnou součástí našeho outfitu. Už dávno je nepovažujeme jen za praktickou ochranu chodidel. Naopak je vnímáme jako vítaný módní doplněk, se kterým oživíme svůj look. Boty nás nosí, boty nám sluší, boty nám dodávají sebevědomí. A také toho o nás hodně prozradí.

Podle bot se údajně pozná, jací vlastně jsme. Co o vás tedy vypovídá, pokud dáváte přednost svůdným lodičkám, nosíte botičky na podpatku, nebo pokud preferujete pohodlné tenisky?

Tenisky milují netrpělivé ženy

Převládají ve vašem botníku pohodlné kecky a stylové tenisky? V tom případě jste žena, která očekává rychlý výsledek, ať už se to týká čehokoliv. Pokud jde o trpělivost, příroda vás touto vlastností nijak zvlášť neobdařila. V osobním i pracovním životě chcete všeho dosáhnout až příliš rychle, což se vám ale mnohdy nemusí vyplatit – především pak ve vztazích mnohdy na opačné pohlaví působíte až moc hrr.

Boty na podpatku zbožňují divošky

Boty na vysoké jehle si automaticky spojujeme s ženami, které jsou rády vidět. Jsou to divošky milující dobrodružství, které si chtějí užívat a v životě se touží bavit. Netají se také tím, že jsou smyslné a milují sex. Pokud ze všeho nejraději nosíte boty na vysokém podpatku, a pak jste právě ten typ ženy, který si v životě nenechá do ničeho mluvit a všechno dělá přesně tak, jak se vám zrovna zachce.

Lodičky nosí puntičkářky

Lodičky považujeme za typicky ženskou obuv, pokud jde ale o povahové vlastnosti, můžeme je směle přiřknout ženám puntičkářkám. V životě mají rády pořádek, ať už jde o pracovní, nebo osobní rovinu. Pokud nosíte lodičky, pak nám jistě dáte za pravdu, že chaos a zmatek nemají ve vašem životě místo.

Foto: Pexels.com, Shuttestock.com.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments