Propadlé tváře, spadlé rty, nepřítomný výraz. Botoxové celebrity před a po aneb ne vždy se plastika vyplácí

Říká se, že pro krásu se musí trpět. Některé ženy toto rčení berou doslova a dobrovolně podstupují zkrášlující procedury, aby se více podobaly ideálu krásy. Když už jít na plastiku nebo botox, je třeba myslet na další rčení, že málo je někdy více. Když se totiž překročí ona pomyslná hranice, není cesty zpět. Pojďte se s námi podívat na proměny celebrit, jak vypadaly před botoxem a jak vypadají nyní.

Megan Fox a její nepřiznané vylepšení

Herečka Meghan Fox je mnoha muži považována za sexsymbol. Už v začátcích kariéry jí k získání rolí velmi pomohl atraktivní vzhled.

Ačkoliv Megan doposud nepřiznala žádnou plastickou operaci ani vylepšení botoxem, fotografie mluví za vše. Na videích i fotografiích je vidět, že obličej herečky ztrácí přirozenou mimiku. Nebylo by lepší „kápnout božskou“?

Foto: Shutterstock

Klub Kardashianek se botoxem netají. Které z nich plastika prospěla?

Pokud sledujete osudy členek slavné rodiny Kardashian, jistě víte, že se plastikami nijak netají. Naopak o nich otevřeně mluví.

Nejednou se zmínili například ve své vlastní reality show The Kardashians. Vylepšení botoxem prošly nejen mladé členky rodiny, ale také jejich máma a manažerka Kris Jenner.

Některým z nich ale plastiky vyloženě pomohly. Kylie Jenner, majitelka a zakladatelka úspěšné kosmetické značky Kylie, byla dříve považována za ošklivé káčátko rodiny Kardashian.

Zatímco její slavné starší sestry získávaly stále větší základnu fanoušků a začínaly se objevovat na titulních stránkách časopisů, Kylie byla v ústranní a spíše nevýrazná.

Po pár letech se ale s pomocí platických operací a botoxu stala krásnou ženou, která v posledních dílech v rodinné reality show The Kardashians prozradila, že díky těhotenství a mateřství je konečně spokojená se svou postavou, takovou jaká je. Uvidíme, po kterých vylepšeních Kylie sáhne do budoucna.

Gwen Stefani byste v současnosti nepoznali

My ženy obecně vzato prožíváme stárnutí mnohem více, než muži. Ovšem některé se se stárnutím velmi těžko smiřují. Jednou z těchto žen je například zpěvačka Gwen Stefani.

Také si ji pamatujete jako krásnou blondýnku s hnědýma očima, která se nebála výrazného líčení, ale stále vypadala fantasticky? Nyní je zpěvačka téměř k nepoznání. Vypadá jako úplně jiný člověk, co říkáte? Doufejme, že ta se botoxu už ani nedotkne.

Děsivá proměna herečky Demi Moore

Další ze sexsymbolů červeného koberce herečka Demi Moore začátkem roku šokovala všechny přítomné na módní přehlídce značky Fendi.

Té se zúčastnila jako modelka spolu s ostatními známými osobnostmi. Na rozdíl od nich ale byla k nepoznání. Propadlé tváře, spadlé rty, nepřítomný výraz… Tohle není Demi, kterou známe z hollywoodských trháků.

Foto: Pinterest

Která proměna vám přijde nejhorší? Dejte nám vědět do komentářů.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.