Bojíte se bílých džín? Nemusíte! Víme, jak tento aktuální trend nosit

Také vám v šatníku leží bílé džíny, které se bojíte nosit? Jsou schované někde až na samotném dně šatní skříně, kam vaše oko jen stěží dohlédne? V tom případě byste je měli co nejdříve oprášit a znovu je vytáhnout ze zapomenutých útrob šatníku a dovolit jim spatřit světlo světa! Bílých džín se vůbec nemusíte obávat – jejich nošení je trendy, tak si pojďme prozradit proč!

Proč se nebát bílé?

Bílé barvě se my ženy často vyhýbáme z jednoho prostého důvodu: je nepraktická. Jakákoli šmouha je na bílém oblečení okamžitě vidět, natož pak na džínách. To aby se člověk neustále hlídal, kam si sedá, kudy chodí, aby jeho andělsky bílé kalhoty i na konci dne krásně zářily čistotou. A víte co? Podle nás je tohle jen hloupá pověra. Bílá barva se dokáže ušpinit úplně stejně, jako třeba světle žlutá nebo modrá – a tyhle barvy přece také nosíte, ne?

[easy-image-collage id=16172]

Jak bílé džíny nosit?

V první řadě hrdě, to je ze všeho nejdůležitější! Bílá barva je úžasná v tom, že si rozumí s jakýmkoli jiným odstínem. K bílým džínám si proto můžete obléknout prakticky cokoli a nikdy nebudete vedle. A pokud si myslíte, že monochromatický look není cool, pak jste na omylu! Celý outfit sladěný do bílé barvy je naopak velmi vkusný a elegantní. Jen si pak musíte dát bacha, abyste nestáli třeba u kaluže, až kolem ní bude projíždět auto.

[easy-image-collage id=16176]

Troufnete si na lacláče?

Jen málokdo by neznal lacláče! Svého času se těšily obrovské popularitě a ženy je nosily prakticky úplně všude. V dnešní moderní době by se mohlo zdát, že už si na ně nikdo ani nevzpomene, ale nenechte se zmást – i v současnosti se nosí, jen to chce najít k jejich nošení odvahu! A co vy? Troufnete si na ně? Pro nás jsou jednoznačně bílé lacláče povinností pro horké léto!

Foto: Ae.com, Pixabay.com, Unsplash.com, Fashionnova.com.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.