Boho styl je v poslední době stále oblíbenější, ať už jde o módu nebo styl v bydlení. Rozevláté kousky, lehké materiály a jednoduché střihy – tohle všechno by mohlo boho styl definovat. Jestli se v horkém létě bez něčeho neobejdete, pak jsou to stylové boho šaty.

Buďte víla, která ví co chce

Boho styl je sám o sobě velmi uvolněný, ležérní, snad jako by ani nectil žádná pravidla. Mně osobně se na něm líbí jeho volnost, zkrátka vás ničím nesvazuje, nechává vás plynout, užívat si, nic neřešit. Zkrátka žít po svém. Šaty laděné do boho stylu jsou podle mě must have pro letní dny.

Pokud ještě žádné šaty v boho stylu nemáte, je to škoda a měly byste to napravit. Pro inspiraci vám přináším několik modelů, které mi padly do oka. Jsem si jistá, že byste si mezi nimi dokázaly vybrat.

Plisované

Plisované šaty i sukně se opět vrací do módy. Zkuste tomuto znovuobjevenému trendu dát šanci i vy a uvidíte, že vás rozhodně nezklame. Vsadit můžete na jemnější barvy, v šatech pak vyrazte večer do společnosti, vzít si je s sebou můžete i na dovolenou a večer si v nich vyjít třeba do baru na nějaký sladký koktejl.

Krepové

Vzdušné krepové šaty v boho stylu jsou velmi lehké, vzdušné a do horkého letního dne více než ideální. Já bych si v nich zamyšleně vykračovala bosýma nohama na pláži v písku při zapadajícím sluníčku. To zní lákavě, nemyslíte?

Šifonové

V šatech v boho stylu si můžete vyrazit i do společnosti. A vlastně proč ne? Pokud se budete v létě chystat na nějaký večírek, měly byste jít v lehoučkých elegantních šifonových šatech, díky kterým uděláte dojem na všechny okolo vás. Šifonové šaty jsou velmi příjemné a vzdušné.

S květinovou výšivkou

Velmi pěkně vypadají i šaty ze síťoviny zdobené květinovou výšivkou. Do těch se jednoduše musíte zamilovat na první pohled, protože jsou vážně úchvatné. Jestli ve mě něco evokuje svobodu a myšlenku boho stylu, pak jsou to jednoznačně tyhle šaty!

Foto: H&M, Bibloo.

Načítání...

Diskuze