Díky blond vlasům vypadají ženy něžně, romanticky a žensky. Udržet SI dokonalou blond barvu vlasů je ale nekonečný boj. Naštěstí existuje fialový zázrak, pomocí kterého se hravě zbavíte ošklivého žlutého odstínu.

Domácí barvení je náchylnější

Barvení vlasů běžnými barvami z drogerie je dnes na jiné úrovni než před lety. Kosmetické značky neustále pracují na vývoji barev na vlasy, přičemž cílem je, aby byly co nejvíce kvalitní a co nejméně poškozovaly naše vlasy.

Nežádoucí žlutý odstín je ale stále problém, se kterým si zatím neví rady ani sebelepší barva na vlasy. I speciální šedé odstíny, které slibují, že si vaše vlasy udrží studenou blond po dlouhé týdny, vydrží pouze pár dnů.

Foto: Depositphotos.com

Kadeřníci preferují kvalitu

Každý kadeřník vám řekne, že odsuzuje domácí barvení, které nejen ničí vlasy, ale barva vůbec nevydrží. Preferují kvalitní kosmetické značky, se kterými mají zkušenosti. Takové produkty se ale mnohdy pohybují v částkách nových bot nebo kabelky.

Foto: Depositphotos.com

Nutno podotknout, že kadeřník vám obarví vlasy na jedinečnou studenou blond, kterou si okamžitě zamilujete a odcházíte s pocitem, že máte nádhernou kadeř, po pár týdnech ale vlasy stejně “chytnou žloutenku”. A navíc, v době zavřených kadeřnických salónů zkrátka není jiná možnost, než barvení doma.

Nezáleží tedy na tom, jestli se barvíte doma, nebo chodíte ke kadeřníkovi. V obou případech vaše studená blond vydrží jen pár týdnů. Jenže my ženy chceme být krásné přeci pořád, nejen pár týdnu, ne? Naštěstí existuje skvělý pomocník.

Foto: Pixabay.com

Fialový nebo stříbrný “silver” šampon

Silver šampon, nebo fialový šampon – oba produkty vás při pravidelném používání zbaví ošklivé žluté na vlasech a získáte studenou až šedou blond, po které toužíte.

Jak už název napovídá, šampony obsahují fialové pigmenty, které žlutou barvu potlačují. Stačí před každým umytí vaším oblíbeným šamponem nanést na vlasy fialový zázrak a chvilku nechat působit.

Foto: Depositphotos.com

Pozn. Doporučujeme držet se doporučené délky působení. V jiném případě by vaše vlasy mohly být místy fialové.

Cena fialového šamponu se pohybuje od 90,- Kč. Budete mít krásnou studenou blond barvu vlasů a zbydou vám peníze i na tu kabelku nebo nové boty.

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz
Sledujte FashionMagazin.cz také na Google News!

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments