Blíží se letní výprodeje – tipy, jak je využít!

Už se to blíží! Je to tu! Konečně jsme se po roce opět dočkaly období, kterému my shopaholičky naprosto propadáme – letní výprodej! O slevách až 75 % se nám během roku může jenom zdát, v půlce července se ale tento sen mění v realitu. Poradíme vám, jak je využít co nejvíce!

Univerzální kousky

Co bychom to byli za módní magazín, kdybychom nedoporučili koupit univerzální kousky, které můžete nosit ke všemu. Obyčejné bílé tílko (TIP: Letos je velmi trendy tílko s překříženým výstřihem) můžete nosit na milion způsobů a oživit tak každý outfit. Využijte letních slev a kupte si takových kousků hned několik, abyste měla zásobu. Seženete je od 50 – 100 Kč. Ráj na Zemi!

Džíny jako „must have“ kousek

Sehnat džíny, které perfektně padnou a vydrží déle než rok, je nadlidský úkol. Přiznejme si to, kvantita bohužel preferuje před kvalitou. Proto je jasné, že za džíny nechcete utrácet jmění. I tady využijte letních výprodejů. Musíte ale vyrazit včas, abyste sehnala vaší velikost. Máte také ojedinělou možnost sehnat originální džíny, nebo kalhoty, které nebyly vyprodány, ale vy moc dobře víte, jak z takového kousku vytvořit módní boom, že?

Šlapadla za pár korun

Letní výprodeje se nevztahují jen na oblečení, ale i na obuv a doplňky. Sehnat úžasné baleríny a lodičky v neutrálních tónech za 100,- Kč? Stačí hledat na správných místech.  Tip: Už máte ve svém botníku botasky ve starorůžové barvě se saténovou mašlí místo tkaniček? Ne? Tak šup, když je koupíte ve výprodeji, budete z nich mít ještě větší radost.

Maxi kabát

Letní výprodej neznamená výprodej jen letních kousků. Myslete také na to, že za pár měsíců přijde podzim. Brzy začnou chladnější rána. Mrkněte se v obchodech po maxi lehkém kabátu, nebo dlouhém svetru. Nebudete litovat.

Dejte si finanční hranici

Letní výprodeje jsou jedno velké bláznovství (ale i úžasné dobrodružství). Je potřeba je mít pod kontrolou, jinak utratíte majlant. Abyste věděla, kdy včas přestat, stanovte si finanční hranici na utrácení. Věřte, že i za pouhou tisícovku si nakoupíte spoustu zásob do vaší osobité šatní skříně.

Foto: Pinterest.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.