Vlasy jsou naší ozdobou, přezdívá se jim koruna ženské krásy a většina z nás si zakládá na tom, aby náš účes působil perfektním dojmem. Ne každý den je ale posvícení. Někdy se zkrátka stane, že nás vlasy neposlouchají, jsou zplihlé nebo naopak nedrží. V takových chvílích se vyplatí znát bleskové triky, s jejichž pomocí vytvoříte dokonalý účes i za nepříznivých podmínek.

Co platí na neposlušně poletující vlasy kolem hlavy?

Podívaly jste se do zrcadla a odměnou vám byl pohled na neposlušně poletující vlasy okolo hlavy, které rozhodně nevypadaly, že by s vámi ten den chtěly spolupracovat?

Pokud se vám vlasy nedaří usměrnit do obvyklého tvaru, není nic jednoduššího, nežli neposlušnou hřívu spoutat do gumiček nebo použít sponky. Na podrůstající vlasy může pomoci i čelenka, se kterou je připlácnete k hlavě.

Co platí na vlasy rovné jako hřebíky, ze kterých chcete vykouzlit romantické vlny?

Jsou vaše vlasy dokonale rovné, ale vy přitom toužíte po romantických loknách? I na tenhle vlasový problém máme řešení.

Ne každá žena má svůdné vlnky již od přírody, majitelky rovných vlasů si tak k romantickým loknám musí dopomoci. Vlnitou hřívou daleko rychleji vytvoříte s použitím šikovných přípravků, které podporují tvorbu vln. V drogeriích jsou dostání v mnoha podobách, vyzkoušet tak můžete nejen pěnová tužidla, ale i krémová séra nebo cokoliv jiného.

Co platí na poškozené a vysušené vlasy?

Máte-li vlasy poškozené a vysušené, ale přitom byste jim během chvíle chtěly dodat hebkost a pružnost, poradíme vám, jak toho dosáhnout během několika minut.

Na poškozené, vysušené a krepaté vlasy pomůže obyčejný krém na ruce, jehož malé množství si rozetřete v dlaních a poté s nimi vlasy lehce projedete od kořínků až po konečky. S krémem to ale zbytečně nepřehánějte, aby vaše vlasy nepůsobily zbytečně zplihlé a unaveně.

Co platí na roztřepené konečky?

Roztřepené konečky jsou asi nejčastějším vlasovým problémem, se kterým se potýká mnoho žen. Patříte mezi ně i vy?

Nelíbí se vám roztřepené konečky, které na pohled nevypadají vůbec pěkně? Pokud to zrovna nestíháte ke kadeřnici, pomůžou vám speciální bezoplachová séra, ideálně na olejové bázi. Ty totiž stačí jemně vetřít do vlasů, což zvládnete během chviličky a výsledek bude stát za to.

Foto: Pexels.com, Unsplash.com.

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments