Black Friday na Notino přináší slevy na nejoblíbenější produkty

Slevy nyní uvítáme rozhodně více než kdy jindy. Rostoucí ceny nás učí s rozmyslem nakupovat i kosmetiku. Utrácíme za ni nemalé prostředky a ušetřit až 40 % v rámci akce Sumer Black Friday na Notino je rozhodně skvělá příležitost, jak si dokoupit chybějící kosmetiku, či vyzkoušet některé nové kousky.

Krásné vlasy levněji

Kosmetika a drogerie tvoří v našich výdajích pravidelnou a významnou položku. K dnešní době patří vonět i dobře vypadat. Rozhodně se nevyplatí v této oblasti šetřit a kupovat si levné výrobky od neprověřených značek. Typickým příkladem může být péče o vlasy. S profi vlasovou kosmetikou vypadají naše vlasy o několik tříd lépe a často ušetříme za kadeřníka, protože dokonalý vzhled dokážeme dát svým vlasům třeba vhodným výběrem stylingu, a i kvalitní barvou na vlasy.

V letním Notino Black Friday, ke kterému vám stačí znát slevový kód: summer, teď nakoupíte například vlasovou kosmetiku Kérastase Paris se slevou 15 %, tu od Toni&Guy dokonce se slevou 40 %.

Black Friday na Notino přináší slevy na nejoblíbenější produkty

Pořiďte si make-up, po kterém jste dříve pouze toužily

Vyzkoušejte levněji i další značky. Máte citlivou pleť a potřebujete speciální kosmetiku u které si můžete být jisti, že vám nezpůsobí alergickou reakci? Kosmetika Mixa je nyní se slevou 40 %. Stačí využít Summer Black Friday Notino. Pořiďte si též make-up od těch nejlepších značek –– Clinique se slevou 15 %, MAC se slevou 20 %, Maybelline levněji o 30 %… Jde o největší slevy léta doplněné dalšími dárky k nákupům.

TIP: Summer Black Friday na Notino trvá od 18. 7. do 24. 7. 2022.

Udělejte si doma konečně profi manikúru

Krásnější mohou být nyní i vaše nehty. Zapomeňte na levné laky, které se olupují již druhý den. Profi gel lak je jiný. Má dlouhotrvající efekt a nádherný lesk. Existují ve variantách pro LED lampu, UV, ale i bez nich. Můžete si vybrat jednofázové i třífázové gely. Láká vás je konečně vyzkoušet? Nebo si chcete k těm, co už máte, dokoupit nové odstíny? I gel laky koupíte na Notino nyní v rámci Summer Black Friday 2022 levněji.