Billie Eilish a Takashi Murakami společně navrhli kolekci pro módní řetězec UNIQLO

Zpěvačka Billie Eilish je proslulá svým výstředním stylem, který rozděluje její fanoušky na dva pomyslné tábory. Někdo její outfity miluje, někdo naprosto nechápe, jak se takto může mladá dívka oblékat. Billie je zkrátka svá a nestydí se za to. Nyní se spojila s  japonským umělcem Takashim Murakamim, aby společně vytvořili speciální kolekci oblečení, která nemá obdoby.

View this post on Instagram

@mrkimjones @dior Thank you so much! I am so enjoying in my studio! styling: @_________cherry_______

A post shared by Takashi Murakami (@takashipom) on

Nutno podotknout, že se nejedná o první spolupráci těchto dvou umělecky nadaných osobností. Takashi má na svědomí animovaný videoklip k písni You Should See Me In a Crown, kterou Billie napsala. Spolupráce jim očividně vyhovovala a i navzdory velkému věkovému rozdílu se na všem dokázali perfektně shodnout. Proto se společně rozhodli navrhnout kolekci oblečení pro japonský řetězec Uniqlo. Bude obsahovat celkem 18 pohodlných triček pro muže, ženy, i děti. Vybere si tedy každý.

Design a celková koncepce je pro oba umělce naprosto typická a dokonale je vystihuje. Při pohledu na Takashiho tvorbu si můžeme ihned všimnout, že jeho oblíbeným motivem jsou květiny. Ty samozřejmě nemohly chybět ani při tvorbě designu pro kolekci s Billie, která naopak trvala na tom, aby trička byla nadměrných velikostí. Svou oblibou v oversized oblečení je proslulá, takže se samozřejmě nedalo očekávat nic jiného. Nechybí ani její ikonické Blohsh logo.

Kolekce je v prodeji od 29. května. Cena se pohybuje od 10 do 15 dolarů.

Foto: Shutterstock.com, Uniqlo, Instagram.Přihlašte se k odběru novinek!

Chcete se dozvědět jako první o zajímavých akcích a slevách na módu? Chcete si přečíst nejlepší články jako první? Přihlašte se k odběru novinek!
Avatar

veronikavankova

Každý o mně ví, že miluji módu. Ještě více ale miluji o ní psát. Zabývat se luxusními značkami a návrháři, to je přesně moje parketa!