Bílé kalhoty jsou geniálně nadčasové. Baculkám ale mohou způsobit nemalé problémy. Jak tento kousek nosit v letním období?

Jedním ze žhavých trendů toho léta jsou bezesporu bílé kalhoty. Jedná se o zaslouženě oblíbený módní kousek, jelikož je univerzální a hodí se téměř ke všemu. Pro někoho mohou být bílé kalhoty nudné, ale v kombinaci se zajímavými vzory a doplňky můžete vytvořit zajímavý outfit.

Pokud chcete do svého šatníku zařadit bílé kalhoty, směle do toho! Dají se nosit na mnoho způsobů a lze je kombinovat dle libosti. Jen je potřeba se řídit určitými pravidly.

Zvolte dostatečně silný materiál

Určitě dobře víte, že bílá prosvítá. Zvolte tedy dostatečně silný materiál, který zabrání, aby bylo vidět vaše spodní prádlo. Jistě totiž nechcete, aby každý viděl, jaké kalhotky jste si zrovna oblékla. Když už je řeč o spodním prádle, pod jakékoliv bílé kalhoty se doporučuje nosit prádlo tělové barvy.

Vhodný střih je klíčový

Patříte-li mezi silnější typy, pak raději zpozorněte. Bohužel, bílá barva má tu vlastnost, že opticky přidává až několik kilogramů. Je tedy třeba zvolit vhodný střih, který bude lichotit vaší postavě.

Pokud máte silnější nohy, na které nechcete upozorňovat, vyhněte se kalhotám typu skiny, které vaše nohy obepnou a budu opticky působit ještě silnější.

Zvolte raději kalhoty zvonového střihu, které nohy opticky zeštíhlí. V létě je důležité cítit se ve svém těle komfortně, proto patříte-li mezi korpulentní typy žen, zvažte zda se bílé raději úplně nevyhnout.

Pokud vás naopak příroda zrovna neobdařila křivkami, zvolte volný střih a vzdušný materiál, ideálně s kapsami vepředu. Vytvoříte tak iluzi plnějších tvarů.

Doplňte svůj outfit něčím zajímavým

Pokud chcete, aby váš výsledný outfit nebyl nudný, doplňte ho o zajímavé prvky. Místo jednobarevného trička zvolte tričko s nápaditými vzory. Pomohou také doplňky. Výrazné šperky, kabelka nebo například pásek.


Avatar

veronikavankova

Každý o mně ví, že miluji módu. Ještě více ale miluji o ní psát. Zabývat se luxusními značkami a návrháři, to je přesně moje parketa!