Bezva triky pro vysoké ženy, které chtějí vypadat nižší

woman in green and white floral tube dress

Zatímco malé ženy chtějí být vyšší, ty vysoké si mnohdy přejí být menší. To je zkrátka zákon schválnosti. Vždy toužíme po opaku toho, co máme. Pokud jste vyrostly do výšky, je dnešní článek určený právě vám. Poradíme vám, jak s pomocí šikovných triků vypadat opticky menší.

Vsaďte na pruhy, vybírejte ale ty horizontální

Pruhy jsou nesmrtelné. A mohou vám pomoci, pokud chcete působit nižší, nežli ve skutečnosti jste. Chce to ale správně vybírat a vsadit pouze na ty horizontální. Ty odvedou vážně skvělou službu.

Schovejte nohy, noste delší sukně a kalhoty

Když chcete vypadat nižší, schovejte před svým okolím nohy. Možná jste pyšné na to, jak dlouhé máte nožky, ale když je ukážete světu, moc si nepomůžete.

Vy musíte vsadit na pravý opak: kdo chce působit vyšší, nosí minisukně a kraťasy, kdo chce naopak působit nižší, sází na dlouhé sukně a kalhoty. Tak to prostě je.

Teenage Girl Standing in Door of Old Building with Legs Crossed 
Foto: Pexels

Nevyhýbejte se vícero barvám, vesele je kombinujte

Určitě víte, že monochromatický look, neboli jinými slovy look sladěný pouze do jedné barvy, působí jako optický klam a dělá vás na pohled vyššími.

Když chcete dosáhnout opticky nižší postavy, nesmíte se bát barev. Směle je kombinujte, vytvářejte outfity plné barevných odstínů a věřte, že se o několik centimetrů srazíte. A to chcete, ne?

Oblékejte volnější oblečení, užijete si pohodlí a dosáhnete svého

Jak by se vám líbilo vyměnit těsné a obepínající oblečení za něco uvolněnějšího? Pokud milujete pohodlí, určitě uvítáte i poslední tip, který zahrnuje nošení volnějšího oblečení, díky němuž budete vypadat menší.


Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.