Pokud vám něco zaručeně zvedne náladu, jsou to veselé barvy. Vzhledem k tomu, co se děje kolem nás, je dobrá nálada nutností. Naštěstí jde tato potřeba ruku v ruce s módními trendy. Ty totiž hlásí, že se tento rok neobejdete bez pestrobarevných módních doplňků.

Barevné boty, které rozzáří outfit

Foto: unsplash.com

Můžete být klidně vášnivý a nekonečný zastánce černé, nebo bílé, v obou případech vám pro oživení outfitu postačí barevné boty, které upoutají pozornost a každý váš krok bude o něco veselejší.

Mezi top patří samozřejmě lodičky, které jsou nadčasovým kouskem. Trendy ale budou také balerínky, které se nás drží již po několik sezón. A pro sportovní typy jsou tu připravené kecky ve všech možných zářivých barvách.

Tip: Nebojte se vzorů a kombinujte. Móda je přeci zábava.

Kabelka je naší nepostradatelnou součástí

Foto: Unsplash.com

Až na pár sezón, kdy se na vrchol oblíbenosti toužily dostat malé batohy, jsou kabelky nepostradatelnou součástí každé ženy. Není proto divu, že tomuto barevnému trendu neuniknou ani ony.

Aby vaše kabelka měla co největší využití, vsaďte na barvu, která ladí například s vaší oblíbenou rtěnkou, nebo botami. Nebojte se vyčnívat.

Rouška jako módní doplněk

Rouška se bohužel stala módním doplňkem, který nikdo nechtěl. Stala se z ní ale nutnost, kterou potřebujeme a v nejbližších měsících potřebovat budeme. Není tedy důvod ji nezahrnout mezi doplňky, které je třeba si vzít trochu do parády a udělat z ní barevný kousek, pomocí kterého můžete také oživit outfit.

TIP: Přečtěte si článek, jak vyrobit roušku svépomocí.

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz
Sledujte FashionMagazin.cz také na Google News!

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments