Kabelky jsou nejvěrnějšími společnicemi žen. Jen málokterá z nás by si dokázala představit, že by se ráno vypravila z domu bez doprovodu své kabelky, která ukrývá všechno potřebné, co zkrátka chceme mít neustále po ruce.

Uvažujete nad pořízením nové kabelky?

Možná se stalo, že vaše oblíbená kabelka toho už zkrátka měla dost a po dlouhé době se tak spolu musíte rozloučit. Až se ze ztráty své milované kabelky dostatečně vzpamatujete (a vůbec se neostýchejte uronit nad její památkou pár krokodýlích slziček) určitě začnete uvažovat o pořízení náhrady, která by vaší teď už bývalou společnici dokázala plnohodnotně nahradit.

Abyste předešly tomu, že utratíte nekřesťanské peníze za nevhodný model, který po pár pokusech naštvaně od hodíte do kouta, kde se na něj bude jen zbytečně prášit, přečtěte si dnešní článek, do kterého jsem pro vás ukryla pár užitečných tipů, jež se vám při výběru nové kabelky zaručeně budou hodit.

Rada číslo 1: nebojte se investovat

Právě jste se rozloučily se svou milovanou kabelkou a už se po vás chce, abyste utrácely peníze za nákup nové? Bohužel to takhle funguje. Při nákupu nové kabelky se proto nebojte investovat i větší částku, která vás možná donutí několikrát protočit panenky (nebo vás také odsoudí k tomu, že budete po zbytek měsíce jen o chlebu a vodě), ale zároveň se pro vás stane jistotou, že nekupujete nějaký laciný šunt, který by vůbec nic nevydržel.

Ačkoli je na trhu k dostání nespočet levných kabelek, dokážou omotat okolo prstu svou nízkou pořizovací cenou, mějte se před nimi na pozoru, protože nízká částka na cenovce to hodně vypovídá o jejich kvalitě.

Rada číslo 2: zkoušejte a zkoušejte

S nákupem nové kabelky je to úplně stejné, jako kdybyste vyrazily na nákup nových džín: jednoduše řečeno vám musí dokonale sedět. Proto se nebojte a kabelku si v obchodě důkladně vyzkoušejte, protože jedině tak zjistíte, jestli vám vybraný kousek pasuje a dobře sedí na rameni. Taky byste si přece nekoupily džíny, které by vás tlačily v pase, tak proč si kupovat kabelku, u které jednoduše necítíte to správné pouto a tak nějak tušíte, že to prostě není ono.

Rada číslo 3: ohlížejte se na velikost

My ženy si zpravidla nevystačíme pouze s jednou kabelkou, protože zkrátka potřebujeme mít psaníčko do společnosti, menší kabelku přes rameno, kterou si vezmeme, když jdeme na rande, ne obejdeme se bez praktické crossbody kabelky, která se tak pohodlně nosí a vhod nám přijde i prostorná taška, která hravě pojme i menší nákup.

Foto: Pixabay.com.

Načítání...

Diskuze