Modelka Bella Hadid lituje plastické operace nosu, kterou podstoupila ve 14 letech

Modelka Bella Hadid je považována za jednu z nejkrásnějších žen na světě. Nyní přiznala, že si ke kráse pomohla v lékařské ordinaci. Za sebou má plastickou operaci a podle vlastních slov jí lituje.

Bella Hadid má upravený nos

Pod nůž plastického chirurga dohnal mladou modelku tlak na vzhled, jak se poprvé otevřeně svěřila v rozhovoru pro magazín Vogue.

Starší sestra Gigi je úspěšnou supermodelkou a Bella přiznala, že vyrůstat vedle úspěšného sourozence nebylo jednoduché. Přišla si podle vlastních slov vedle ní jako ošklivé káčátko, které nebylo dostatečně cool a ve srovnání se sestrou ani nebyla tolik společenská a oblíbená. Svoje komplexy řešila tak, že si už v pouhých 14 letech nechala upravit nos.

Úspěšná modelka tak definitivně prolomila mlčení a promluvila o tématu, o kterém si nejen v Hollywoodu už dlouho cvrlikali vrabci na střeše. Dlouho přitom jakékoli zásahy razantně popírala.

Zároveň se nyní 25letá brunetka nechala slyšet, že absolvovaného zákroku lituje a pokud by své rozhodnutí mohla vrátit, nikdy by úpravu podstoupit nechtěla a ráda by si ponechala nos takový, jak jí ho do vínku dala příroda po jejích předcích.

Přiznala modelka všechny plastiky?

Rozhovor se známou hvězdou vzbudil poprask a mnohé pobouřilo ani ne tak to, že má upravený obličej, ale spíše se tázali, jak je možné, že jakýkoli lékař ji neváhal operovat už v tak útlém věku.

Slavná celebrita také popřela, že by absolvovala ještě jiné zákroky. Mnozí jí přisuzují ještě řadu dalších zásahů a zlé jazyky spekulují, že na této krásce už prakticky není nic, co by zůstalo nedotčeno skalpelem šikovného plastického chirurga.

Sama však nekompromisně odmítla použití výplní. Jak řekla, nemá nic proti podobným zákrokům, ale nikdy by je nepodstoupila. Stejně tak se vymezila proti liftingu i dalším procedurám, které jí bývají připisovány.

Bella Hadid promluvila o duševním zdraví

V rozhovoru pro Vogue otevřela Bella Hadid ještě jedno zásadní téma: duševní zdraví. Nechala se slyšet, že trpěla shu, tedy česky syndromem podvodníka. To je stav, při němž si postižený myslí, že za jeho úspěchy stojí pouhá náhoda, nikoli talent nebo schopnosti.

Potýkat se musela s nejistotou, úzkostí, depresemi, sociální fóbií i potížemi s příjmem potravy. Život v showbyznysu však její stav zhoršoval.

Podle vlastního vyjádření si silně uvědomovala, že není šťastná, ale snažila se nepříjemné pocity potlačovat. Měla pocit, že vzhledem ke svému privilegovanému životu a statusu celebrity navenek žije spokojený život, a tedy si nemá právo stěžovat. Utvrzovaly ji v tom i názory okolí.

Šťastnější se přesto modelka necítila a jak dále prohlásila v dotyčném rozhovoru, často i plakala, aniž věděla, proč.

Z kruhu nepochopení a nepřijetí sebe samotné se jí však podařilo vymanit. A to nejen tím, že otevřela své niterní pocity a veřejně o těchto nepříjemnostech promluvila. Nyní se, jak také uvedla, o své duševní zdraví už stará.