Beckham a Pelzt hlásí zásnuby. Jaké budou svatební šaty modelky Nicoly Peltz?

Ani vám jistě neunikla zpráva o nečekaném zasnoubení nejstaršího potomka Davida a Victorie Beckham. Jednadvacetiletý Brooklyn svou přítelkyni Nicolu Peltz po několika měsících randění požádal o roku. Radostnou novinu dvojice oznámila na svých Instagramech, kde obdrželi mnoho gratulací. Samozřejmě se ale objevily i názory, že vztah mladého páru nabral až příliš rychlé tempo. Brooklyn s Nicolou si však nedělají starosti s tím, co si myslí ostatní. Nás spíše zajímá, jaké si nastávající nevěsta oblékne svatební šaty.

Svatebnímu dni předcházejí dlouhé a náročné přípravy. Budoucí manželé si dávají záležet na tom, aby vše bylo dokonalé a aby vše probíhalo přesně podle plánu. Jednou z nejdůležitějších věcí na seznamu, které je potřeba zařídit, jsou samozřejmě svatební šaty. Ty totiž udávají dojem z celé svatby a vždy na sebe strhávají největší pozornost. Nic snad hosty nezajímá více než to, v jakých šatech se nevěsta projde tou pověstnou uličkou.

https://www.instagram.com/p/CAgUVrOhw56/

https://www.instagram.com/p/CDLjAg9hoy2/

https://www.instagram.com/p/B_IaQKLFDXf/

Šaty od budoucí tchyně?

Oficiální termín sňatku Brooklyna Beckhama a Nicoly Peltz zatím není známé, ale troufáme si tvrdit, že to bude již brzy. Ostatně se zásnubami také příliš neotáleli. Nyní se nabízí otázka, jakého slavného designéra si Nicola zvolí pro ušití svých svatebních šatů. V den zásnub na sobě měla nádherné žluté šaty z dílny Victorie Beckham, která je již několik let uznávanou módní návrhářkou. Je tedy více než pravděpodobné, že své svatební šaty si Nicola opět nechá ušít od své budoucí tchyně.

https://www.instagram.com/p/CCgN-Vel63f/

Foto: Dominique Charriau (WireImage), Instagram.