Osvojte si beauty triky slavné divy Marilyn Monroe

Jen málokdo by nevěděl, kdo byla Marilyn Monroe! Ačkoli je to již více než pět desítek let, co tahle slavná diva opustila svět, přesto i nadále je považována ze jednu z nejkrásnějších žen vůbec.

Marilyn Monroe byla opravdu krásná a svůdná žena. Její půvab jí rozhodně nelze upřít a to ani po tolika letech, což již není mezi námi. Krása téhle slavné ženy ale nebyla zadarmo.

Beaute triky, na které sázela Marilyn Monroe

Udržet si krásný vzhled, za kterým se muži otáčeli a pro který jí ženy nesnášely? To rozhodně nebylo jednoduché. Marilyn Monroe na to však nebyla sama. Velmi ji pomáhal vizážista Allan Snyder, kterému vděčila za mnohé. Allan Snyder mnohokrát prozradil, na jaké beauty triky jedna z nejkrásnějších a nejsvůdnějších žen sázela.

View this post on Instagram

What are you doing for the long weekend?⁣ ⁣ #MarilynMonroe #LDW⁣ ⁣ ?: @SamShawPhoto

A post shared by Marilyn Monroe (@marilynmonroe) on

Dokonale svůdné rty

Jedním z poznávacích znamení Marilyn Monroe byly svůdně červené rty, bez kterých by to snad ani nebyla ona. Používat pouze rtěnku ale nestačilo. Marilyn Monroe potřebovala celkem 5 konturovacích tužek, se kterými dosáhla dokonale svůdných rtů. Tmavší odstíny konturek nanášela do vnějších koutků, světlé barvy přišly do středu rtů.

Rozzářený pohled

Marilyn Monroe si nechávala oči líčit podle svého vzoru Grety Garbo. V praxi to vypadalo tak, že se celé oční víčko pokrylo sytě bílým stínem, který přesahoval až k obočí. Stín se nanesl i do vnitřního koutku oka, proto byl pohled Marilyn tak úžasně zářivý a hluboký.

Foto: Půvabná Greta Garbo. Pxhere.com

Místo podkladové báze vazelína

Použít pod make-up podkladovou bázi nebo primer? Kdepak, tohle Marilyn ani její vizážista neznali – a pokud znali, nepoužívali to. Místo toho vizážista nanášel krásné Marilyn pod make-up tenkou vrstvu vazelíny. Zdá se vám to podivné? Možná ano, možná ne, každopádně to fungovalo skvěle, protože pokožka díky vazelíně vypadala svěží a mladistvá.

Oční linky ze čtyř barev

Marilyn Monroe mimo jiné vynikala tím, že její oční linky měly hned čtyři barvy. I to byl jeden z netradičních postupů jejího blízkého vizážisty. Mezi čtyři barvy očních linek patřila černá, hnědá, bílá a červená.

Vyzkoušíte některé z těchto triků pro dokonalou vizáž i vy?


Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.