S beauty trendy z TikToku ovládnete podzimní líčení

TikTok je oblíbená platforma, která se momentálně těší zejména u mladších ročníků ještě větší popularitě než Facebook nebo Instagram. Najdeme na něm mnoho profilů a videí nejrůznějšího zaměření. Nechybí samozřejmě ani videa o make-upu. Především krátké tutoriály, které radí, jak se správně nalíčit. Kromě toho se v poslední době na TikToku objevilo několik beauty trendů, které by vám neměly uniknout. Pojďme se na ně podívat.

Čistý minimalistický make-up

Na TikToku tento trend jede po svém a je velmi populární. Jde především o zdravě vypadající pleť, která je natolik svěží a zářivá, že nepotřebuje zakrývat žádným make-upem. Prvním krokem je použití kvalitního hydratačního krému. Samozřejmě nesmí chybět kterém obsahující SPF. Pak už stačí jen nanést jemnou tvářenka, řasenku a je hotovo.

Tečkovaná metoda

Tento trend spočívá v tom, že místo klasického nanášení produktů v určitém pořadí, kdy první nanášíme make-up, poté korektory, tvářenku apod., se všechny produkty nanesou na pleť najednou ve firmě teček a vše poté zapracuje beauty blenderem. K tomuto je samozřejmě zapotřebí použít pouze tekuté krémové produkty.

Lifting rtů

Mnoho žen používá konturovací tužku, kterou obtáhnou své rty nad  jejich přirozenou linií, takže působí plnější. Mnohdy to ale vypadá velice nepřirozeně. Dle TikToku by se měly rty „přetáhnout“ pouze v jejich středu a zbytek rtů by se měl obkreslit po přirozené linii.

Pudr jako první

Pudr je běžně jedním z posledních kroků líčení, který následuje po make-upu. Influencerky na TikToku ho ale používají naopak jako první. Po nanesení všeho hydratačního krému vklepejte do pleti trochu transparentního pudru, zafixujte fixačním sprejem, naneste primer a dále pokračujte ve své obvyklé rutině. Díky tomuto triku by měl make-up vypadat lépe a déle vydržet.


Avatar

veronikavankova

Každý o mně ví, že miluji módu. Ještě více ale miluji o ní psát. Zabývat se luxusními značkami a návrháři, to je přesně moje parketa!