Beauty trendy na rok 2017

Správná péče o své tělo je úkolem číslo jedna pro každou ženu (neuškodilo by, kdyby to byl úkol i pro muže). O tom vám psát ani nemusíme. Co nás ale zaujalo jsou nové beauty trendy na tento rok.

Nechte se inspirovat líčením a vychytávkami, které si pro vás rok se šťastnou sedmičkou na konci připravil.

Všechno, nebo nic

Zdá se, že se v letošním roce kosmetický průmysl řídí pravidlem „všechno, nebo nic„. Díky tomu bude mít každá žena možnost předvést obě své stránky – tu přirozenou a tu, která miluje extravaganci.

Letošní beauty trendy váš totiž donutí nalíčit se výrazným líčením všech částí obličeje (samozřejmě si dávejte pozor, abyste to nepřehnala), nebo naopak zvýraznit pouze jednu část vašeho obličeje (např. zvýrazněné rty) a zbylé části ponechat bez poskvrnky jakéhokoliv líčení. Obojí je docela výzva, nemyslíte?

Žhavé červené rty

V módě má svou vlastní kapitolu nadčasové černá. V kosmetickém průmyslu jsou takovou kapitolou žhavě rudé rty. Červená rtěnka zkrátka nikdy nevyjde z módy!

Tip: Zkombinujte beauty trend letošního roku (viz výše) spolu s rudou rtěnkou. Všechnu pozornost tak získají vaše smyslné rty, díky čemuž budete působit ještě více žensky a sexy než doposud.

Tento trend si oblíbily celebrity jako např. Rihanna nebo Cara Delevingne.

Rozjasňovač v hlavní roli

Boj s únavou je nekonečný a nám se stále nedaří vyhrát. Naštěstí existuje pomocník, který nám naši unavenou pleť pomáhá trochu povzbudit, a to je rozjasňovač.

S tímto pomocníkem hravě získáte vzhled dokonalé ženy, pro kterou slovo „únava“ či „vyčerpání“ nic neznamená. Tento parťák do (ne)pohody je navíc horkým beauty trendem pro tento rok. Nejen, že vám rozjasní pleť, letos rozjasní vnitřní kraje očí každé ženy. Vaše oči tak budou ještě více výrazné a opticky větší.

My tento trend zkrátka milujeme.

Přirozené obočí

Ačkoliv si to mnozí z nás ani neuvědomují, obočí dokonale tvaruje náš obličej. Proto je důležité věnovat i jemu správnou péči. Každému typu obličeje lichotí jiný tvar obočí. Všechny typy mají ale jedno společné – musí být přirozené.

Zapomeňte na tenounké linky, do kterých se obočí vytrhovalo i na extra zvýrazněné obočí pomocí linky, jako tomu bylo v minulých letech. Jak jsme vám už několikrát psali, letošním rokem nastává éra přirozenosti, a to ve všech směrech. Jinak tomu nebude ani u obočí. Držte se vašeho přirozeného tvaru, který jen udržujte. Co se týče odstínu, musíte sami vědět, co vám sluší nejvíce.

Tip: Při tvarování obočí doporučujeme sáhnout po vosku nebo gelu na obočí. Po aplikování obočí jednoduše pročešte. Získáte tak přirozeného vzhledu, který pro vás bude to pravé ořechové, uvidíte.

Foto: Pinterest. 


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.