Mnoho úprav a beauty triků na obličeji se dá zvládnou i bez pomoci drahých produktů. Plus těchto vychytávek je, že je máme všichni většinou doma. Přinášíme vám pár triků, se kterými vykouzlíte perfektní makeup  a navíc vám ušetří  spoustu času.

Hladké rty

Kartáček na zuby nemusí být zákonitě vždy využíván jen za zuby. Odumřelá kůže často praská a odlupuje se. Většina žen neví, jak si odumřelou kůži odstranit, proto si ji okusuje, což pochopitelně někdy bolí a ve výsledku nevypadá moc hezky. Vyzkoušejte bezbolestný trik, který vás odumřelé kůže zbaví. Vezměte si běžný balzám na rty a čistý kartáček na zuby. Vhodný je kartáček, který má jemné štětiny, protože s moc tvrdými štětinami byste si mohla rty odřít. Postup je jednoduchý. Jemnými a pomalými pohyby jezděte kartáčkem přes své rty. Pro rty to není dobré jen kvůli odumřelé kůži. Tento pohyb zvyšuje krevní tok a vaše rty jsou tak plnější.

Dokonalá linka

Nyní se nebudete každé ráno u zrcadla nervovat nad nesouměrnými linkami. K perfektnímu výsledku vám pomůže obyčejná lepící páska. Ustřihněte si kousek pásky a nalepte ji podél spodního víčka směrem ke spánkům. To samé udělejte i na druhém oku. Volte lepící pásku, která není moc silná, aby vás to nebolelo. Namalujte linku, sloupněte pásku a máte dokonalé linky o kterých jste vždy snila.

Změňte odstín makeupu

Koupila jste si tmavší odstín než takový, který běžně používáte?  Nevadí. Takový problém se dá vyřešit snadněji, než byste čekala. Smíchejte jej s jakýmkoliv vaším hydratačním krémem. Doporučujeme raději míchat rovnou před použitím na ruce, protože do lahvičky byste mohla nalít krému víc než je třeba. Tímto jednoduchým trikem dosáhnete perfektně hydratované pleti i s makeupem.

Dlouhé řasy

Milujete umělé, dlouhé řasy, ale nechcete je nosit denně? Před tím, než nanesete řasenku použijte na řasy obyčejný dětský pudr. Nanášejte jej například vatovou štětičkou do uší nebo malým štětcem. Vaše řasy zůstanou po celý den plné a prodloužené.

Foto: Unsplash.com, Pinterest.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments