Svět se postupně vzpamatovává z pandemie koronaviru a pomalými krůčky se navrací k normálu. Většina z nás během této situace pracuje z domova a snaží se omezit styk s lidmi. Právě proto, že jsme se poslední dobou zdržovaly především v domácím prostředí, považovaly jsme za zbytečné pečovat o svou krásu se stejnou intenzitou, jako dříve. Proč se doma hezky učesat, obléknout a nalíčit, když nás kromě rodiny nikdo nevidí? Zbytečná námaha. Svět se ovšem vrací do starých kolejí a tak i naše beauty rutiny potřebují restart. Začněme s vlasy!

Výživa pro vaše vlasy

Často si pokládáme otázku, co je pro naše vlasy vlastně nejlepší – jaký šampon a kondicionér používat, zda má cenu vlasy zatěžovat stylingovými přípravky, které mnohdy nefungují. Možná by stálo za to vyzkoušet masky z přírodních ingrediencí. U produktu, který si samy vyrobíte, máte jistotu, že se vyhnete škodlivým chemiím, které vašim kadeřím rozhodně neprospívají.

Avokádo, olivový olej, vejce – tato „svatá trojice“ umí s vlasy hotové zázraky. Jestliže jsou vaše kadeře bez lesku a bez života, podívejte se do své lednice, zda tyto ingredience náhodou zrovna nemáte a vytvořte si z nich domácí masku, kterou je vhodné pravidelně aplikovat a nechat půl hodiny působit. Poté stačí opláchnout vlažnou vodou, nechat uschnout, učesat a uvidíte, jak vašim vlasům tahle maska prospěje.

Foto: Unsplash. com, Shutterstock.com.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments