Barvy vlasů, které budou v roce 2023 trendy

woman wearing white sweater closeup photography

Rok 2022 se pomalu blíží ke konci, což pro většinu lidí znamená, že je čas si pomalu začít stanovovat svá novoroční předsevzetí. Pro některé lidi ale konec roku znamená, že je pravý čas pro změnu image. Co třeba změna barvy vlasů? V dnešním článku se podíváme na to, jaké barvy vlasů budu v roce 2023 trendy.

Platinová

Nejedná se sice o žádnou novinku, ale je dobré si připomenout, že s platinovou blond zazáříte vždy a za každých okolností. Platinová blond je totiž barva, kterou řadíme mezi tzv. nadčasové odstíny, které jsou trendy snad úplně vždy.

Foto: Shutterstock

Zrzavá

Pokud se chcete stát svůdnou rusovláskou, teď je na to ta pravá chvíle. V roce 2023 bude zaručeně trendy zrzavá barva ve všech podobách. Pokud zvolíte správný odstín ke svému tónu pleti, nemůžete šlápnout vedle.

Foto: Shutterstock

Čokoládová hnědá

Brunetky jsou stále trendy a jinak tomu nebude ani v roce 2023, kdy bude podle kadeřníků hitem čokoládová hnědá. Pokud si netroufáte na tmavě hnědou, tento odstín je pro vás vhodnou volbou.

Burgundy

Tato překrásná barva je skvělou volbou pro ty z vás, které chcete oživit svůj vzhled. Nádherně vynikne především na kudrnatých vlasech.

Bláznivé barvy

Pokud chcete, aby si vás lidé ihned všimli, upozorněte na sebe veselou barvou vlasů. V roce 2023 bude v kurzu modrá, růžová nebo například fialová. Pokud si na některou z těchto barev troufáte, tak směle do toho!

Měděná

Tento odstín má velmi blízko k zrzavé. Dokonale vynikne především na dlouhých vlasech a bude perfektně slušet žlutému podtónu pleti.

Foto: Shutterstock

Zdroj info: autorský článek.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.