Je všeobecně známo, že brunetky jsou krásné a sexy, ale mnoho z nich volí špatnou barvu oblečení, vzhledem k jejich barvě pleti a vlasů. Stejně tak jako je mnoho odstínů blond, je mnoho odstínů hnědé. Aby byly brunetky ještě více krásné, měly by se probrat svým šatníkem a nechat v něm pouze takové barvy, které jim doopravdy sluší. Pojďte se podívat, které to vlastně jsou.

Sexy červená

Červená sluší jakýmkoliv vlasům, ale u této barvy je důležité se zaměřit na tón pleti. Pokud máte sice tmavé vlasy, ale světlou barvu pokožku, červená vám nejspíš sedět nebude a vaše oblečení zaujme více, než vy samotná. Červená se krásně vyjímá na tmavé opálené pokožce. Tento odstín dokonale sedí například k party šatům, nebo ke krásným sexy róbám na společenské události. Na světlé pokožce se bude krásně vyjímat výrazná růžová nebo meruňková. V takovém odstínu bude každá brunetka působit roztomile a sladce.

Žlutá krása

Brunetky by se měly vyhnout příliš jasným a oslepujícím tónům žluté a místo toho sáhnout po klidnějším a chladnějším odstínům žluté. Díky kontrastu žluté a tmavé barvě vlasů budete vypadat jako rozkvetlá slunečnice, jen pozor v létě na otravné malé broučky a mušky, které tato barva přitahuje.

Slušivá zelená

Zelená lichotí jakýmkoliv barvám pleti, proto je úplně jedno, jestli se na sluníčku nikdy moc neopálíte. Pokud máte zelené oči, zelená barva vám bude slušet ještě více. Tmavší odstíny zelené se hodí na schůzky a pracovní povinnosti. Naopak okouzlující smaragdově zelená se hodí na zahradní letní party u bazénu.

Nezapomínejte na fialovou

Jak jste si jistě všimli, brunety můžou mít skoro jakoukoliv barvu, na kterou si vzpomenou a výjimkou není ani fialová. Je naprosto jedno, zda zvolíte světlý nebo tmavý odstín. Hodí se opravdu ke každé barvě pleti i vlasů. Navíc tato barva vás dokáže proměnit v romantickou vílu i rafinovaně sexy ženu!

Modrá vás nikdy nezklame

Barva, která brunetku nikdy nezklame, je zaručeně modrá. Modrá podtrhuje krásu brunetek a v žádném případě se nestane to, že byste působila nevýrazně. Navíc královská modrá se bude skvěle hodit na důležité příležitosti, nebo do práce. Nemusíte vždy volit pouze tmavé odstíny. Nebojte se vyrazit ven v blankytně modré.

Zapomeňte na oranžovou

Jediným odstínem, kterému se doporučujeme vyhnout v případě, že jste brunetka, je výrazná oranžová. Tento odstín je pro brunetku nevhodný, navíc v případě, kdy máte kaštanový, zlatavý nebo medový odstín. Mohla byste v tomto odstínu vypadat příliš nevýrazně, stejně jako byste se měla vyhnout šedé, která bude mít stejný efekt.

Foto: Pinterest, Unsplash.com.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments