Barva, barvy, barvičky – do našich životů neodmyslitelně patří a to nejen co se týče módy. Barvami se obklopujeme každý den a to je jedině dobře. Věděly jste, že vaše oblíbená barva, která vám v šatní skříni dominuje, toho o vás může hodně prozradit? Dnes se společně s vámi chceme zaměřit na barvičky, s jejichž pomocí si můžete zvednout sebevědomí nebo sobě i lidem okolo zvednout náladu. Tak co, jdete do toho s námi?

Barvičky vám pomohou nabýt sebevědomí i působit elegantním dojmem!

Na jaké barvičky tedy vsadit v případě, kdy vás čeká důležitá schůzka a vy chcete doslova zářit zdravým sebevědomím? Jaké odstíny jsou vhodné ve chvíli, kdy toužíte být za elegantní dámu? A do jakých tónů se obléknout tehdy, kdy chcete lidem okolo vás vykouzlit úsměv na tváři? Čtěte dál a všechno se dozvíte!

barvy-diky-kterym-budete-pusobit-sebevedomeji-17
barvy-diky-kterym-budete-pusobit-sebevedomeji-08
barvy-diky-kterym-budete-pusobit-sebevedomeji-03

Modrá barva na uklidnění

Jsou dny, které jsou pro nás v určitém ohledu výzva. Možná máte před sebou pracovní pohovor, na kterém si přejete uspět. Možná vás čeká první představení přítelovým rodičům. Možná se chystáte za kamarádkou, se kterou jste se pohádali. V takových okamžicích je ideální sáhnout po modré, která působí uklidňujícím dojmem a dokáže „hodit do pohody“ nejen vás, ale i lidi ve vašem okolí. Kromě toho je modrá barva spojována s důvěryhodností, což nemusí být v tomto případě tak úplně na škodu, co myslíte?

barvy-diky-kterym-budete-pusobit-sebevedomeji-15
barvy-diky-kterym-budete-pusobit-sebevedomeji-14

Smaragdová barva pro eleganci

V některých chvílích si my ženy přejeme vypadat a působit elegantně, zkrátka jak se říká „jako dáma“. Tehdy bychom se měly soustředit především na jednu barvičku a tou je smaragdová. V šatnících bohužel není až tak častá, což je škoda, protože smaragdová nebo i lahvová barva působí svým způsobem draze, elegantně a ležérně. V takové barvě nebude sebemenší pochyb o tom, že jste dáma s velkým „D“.

barvy-diky-kterym-budete-pusobit-sebevedomeji-19
barvy-diky-kterym-budete-pusobit-sebevedomeji-18

Růžová barva vyzařuje přátelství

Růžová patří mezi barvičky, kterým se mnoho žen vyhýbá, protože tento odstín mají jednoduše zaškatulkovaný jako barvu pro panenky Barbie. Není ale pravdou, že by růžovou mohly nosit jen ženy, které se snaží svým vzhledem populární panenku napodobit. Přestaňte tuhle barvu vnímat jako holčičí a zamilujte si ji především proto, že díky ní budete na vaše okolí působit přátelsky. Hodit se vám to bude třeba tehdy, budete-li mít nastoupit do nového kolektivu – tehdy je důležité uvést se už na poprvé, protože ne vždy dostanete druhou šanci.

barvy-diky-kterym-budete-pusobit-sebevedomeji-10
barvy-diky-kterym-budete-pusobit-sebevedomeji-17

Červená barva pro vyšší sebevědomí

Chcete-li působit sebevědomějším dojmem, vsaďte na červenou. O té se totiž velmi často říká, že dominuje šatníkům lidí, kterým sebevědomí rozhodně nechybí – a vy se mezi ně s pomocí této barvičky můžete zařadit taky. Chcete-li zapůsobit jako silná osobnost, která věří sama sobě, má spoustu energie a nechybí jí ani špetka vášně, pak je červená přesně tím odstínem, do kterého byste se měly zahalit.

barvy-diky-kterym-budete-pusobit-sebevedomeji-06
barvy-diky-kterym-budete-pusobit-sebevedomeji-05

Foto: Unsplah.com, BIBLOO.

Líbil se ti článek?

Sdílej ho s přáteli
TwitterFacebookWhatsAppLinkedInPinterest
Načítání...

Diskuze