Barva vlasů vypovídá o naší osobnosti více, než si myslíme

Jste blondýnka nebo brunetka? Černovláska či snad zrzka? Ne, není to výslech. Kdo si myslel, že na barvě vlasů ani tak nezáleží a že by si každý měl nosit to, co se mu líbí, měl pravdu jen z poloviny. Barva vlasů totiž hodně vypovídá o svém nositeli. Jste zvědavé, co barva vaší hřívy prozradí právě o vás?

Brunetky jsou přirozené a na nic si nehrají

Pokud jde o nejčastější barvu vlasů, pak brunetky jednoznačně vedou. Rozhodně tím ale nechceme říci, že by snad hnědovlásky měly před ostatními ženami navrch. To jen ta barva jejich hřívy ve statistikách tak nějak vede.

O brunetkách je známo, že si nerady na něco hrají. Razí heslo, že přirozenost je ta nejlepší vlastnost, pokud máte hnědé vlasy, určitě nám tohle pravidlo potvrdíte. Ženy mající hnědou barvu vlasů se mohou pyšnit vysokou inteligencí, prostě jim to dobře pálí.

Blondýnky jsou něžné, ale někdy trošku potvory

Nejeden muž vy jistě potvrdil, že na něho žena s blonďatými vlasy působí jako něžná a křehká květinka, která potřebuje pevnou ochraňující náruč. A je to přesně tak: ženy s touhle barvou vlasů jsou skutečně něžné.

Jenže pozor, má to i svou druhou stranu mince. Blondýnky jsou sice křehké panenky, ale někdy jsou to také pěkné potvory, zvláště pak, pokud jde o chlapy. Tehdy jsou schopné jít, jak se říká, přes mrtvoly, aby dosáhly svého a vyhrály nad soupeřkou.

Černovlásky milují experimenty a jsou pro každou špatnost

Havraní barva vlasů je mezi muži označována jako velmi smyslná a sexy, majitelky černé hřívy si tak mohou fandit, protože u mužů bodují na plné čáře.

Jak je to ale s povahou černovlásek? Často se o nich říká, že jsou pro každou špatnost, že jsou vášnivé, smyslné a nebojí se experimentů. Černovlásky jsou také velmi ochotné, rády pomáhají druhým a mnohdy na ně myslí více, nežli samy na sebe.

Zrzky jsou vášnivé a výjimečné

Ohnivá barva vlasů patří mezi ty, které jsou k vidění ze všeho nejméně. Možná i právě proto jsou zrzavé ženy svým způsobem výjimečné a přitažlivé už jen proto, že mají tuhle barvu vlasů. A to lze brát jako velké plus.

Ženy, které mají rezavou barvu vlasů, jsou velmi temperamentní a povahově výrazné. V posteli jsou zrzečky opravdu divoké a intimní chvíle si umí užít na maximum, často také přebírají otěže a rády mají hlavní slovo. A to nejen v posteli, ale také v partnerském životě.

Foto: Unsplas.com, Pexels.com, Shutterstock.com.


Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.