Letošní jaro nám vrcholí a za dveřmi už nás čeká horké léto. Nastal čas na změnu a dát své hřívě pár svěžích melírů, nebo ji rovnou celou obarvit do barvy, která vás nepřestane bavit. A takovou barvou je právě rose gold, která se stala haircolor letošního léta.

Příjemná změna pro blondýnky

Rose gold je příjemnou změnou pro blondýnky, které už nebaví jejich platinová nebo zlatá blond. Můžete si zvolit mírnější tóny růžové a získat jemný polibek rose gold, která není tak extravagantní a působí elegantně a něžně. Pokud se bojíte výsledku, vyzkoušejte rose gold pouze ve formě melírků, nebo konečků. Obojí vaše krásné vlasy oživí a přesvědčí vás, že rose gold barva boduje ve všech směrech.

   

Novinka jménem “blorange”

Odstíny rose gold se dají získat také metodou zvanou blorange. Jedná se o odstíny jemné broskvové, která se promíchá se zlatými blond odstíny. Tato metoda byla velmi oblíbená na letošních fashion weeks po celém světě. Doporučujeme tento úkol svěřit do rukou kadeřníka a vyhnout se domácímu barvení. Docílit toho správného rose gold odstínu je totiž docela oříšek.

Odstíny rose gold si oblíbily i celebrity

Nádech růžové si získal také světové celebrity. Na červený koberec už dělal společnost zpěvačce Katy Perry, Ellie Goulding, nebo podnikatelce Kylie Jenner.

Foto: Unsplash.com.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments