Když se řekne řasenka, většina z nás si vybaví tu klasickou černou. Několik posledních let se totiž ani žádná jiná vesměs nenosí. Nebylo tomu ale tak vždy, svého času se totiž na módním výslunní vyhřívaly barevní řasenky. A světe div se, teď hlásí velkolepý comeback!

Barevné řasenky, aneb retro je zpátky!

Dříve byly hitem, ženy je hrdě nosily a každý je chtěl mít. Poté se od nich upustilo a veselé barvy nahradila havraní černá. Teď je ale všechno jinak a barevné řasenky jasně dokazují pravdivost známého rčení: dobří holubí se vracejí!

Říkejte si, co chcete, ale barevné řasenky jsou zpátky. A opět se hlásí o vaši pozornost. Otázkou je, jestli i vy dáte tomuhle retro stylu šanci!

Musíte je umět nosit

To je základní pravidlo a především pilíř úspěchu. Pokud chcete nosit barevnou řasenku, musíte zkrátka vědět, jak správně na to. Jinak nedosáhnete oživení líčení, ale spíše naprosto opačného efektu, který bude ostatním pro smích. A to určitě nechcete.

Pamatujte, že barevné řasenky nejsou pro každého, někomu by neslušely, ani kdyby se na hlavu stavěl.

Zaručeně zaujmou

Jestli se barevným řasenkám něco musí nechat, bez ohledu na to, jestli to s nimi umíte, nebo v tomto směru tak trochu plavete, pak je to skutečnost, že dokážou zaujmout. A je úplně jedno, jestli vsadíte třeba na modrou, zelenou nebo fialovou. Barevné řasy zkrátka jen tak nikdo nepřehlédne.

Barevné řasenky vybírejte podle barvy svých očí:

Zelené oči: fialová, tyrkysová
Hnědé oči: růžová, tmavě zelená
Modré oči: oranžová, modrá

Pozor na kombinaci s očními stíny

Barevná řasenka sama o sobě dodá líčení na výrazném efektu, pokud se rozhodnete zkombinovat ji ještě s očními stíny, jděte na to velmi opatrně. Sladit totiž oční stín s barevnou řasenkou, vychytat jeho správný odstín a ve finále nevypadat jako druhý den po náročném flámu – inu, to chce hodně šikovné ruce. Rozhodně tyhle hrátky nejsou pro každého a kdo si na ně nevěří, ten by se neměl pouštět na tenký led.

Foto: Pinterest.com.

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments