Barevné kombinace, ve kterých zazáříte

Jednotvárné outfity ve stejném odstínu jsou už dávno pasé. Proto následujte trend kombinace výraznějších barev, ve kterém zaručeně zazáříte. Prozradíme vám, se kterými barevnými kombinacemi nešlápnete vedle. 

Nesmrtelná černo – bílá

Začít musíme samozřejmě barevnou kombinací, která je pomyslnou sázkou na jistotu. Kombinace černo – bílá nikdy nevyjde z módy. Jde o spojení dvou čistých a nadčasových barev, jejichž celkový dojem patří mezi nejelegantnější barevné kombinace. Tip: Aby váš celkový outfit nebyl nudný, rozbijte černo – bílou ještě jednou barvou, která celkový outfit rozzáří, zkuste např. sexy červenou nebo královskou modř.

Rose gold & bílá

Typicky ženská barevná kombinace. Starorůžová je v posledních letech na vrcholu oblíbenosti. Proto není divu, že se k ní přidal jiný odstín růžové tzv. rose gold. Tento odstín se začal objevovat na doplňcích jako jsou hodinky, náušnice, náramky, postupně se ale také dostal na stylové obaly telefonů, kabelky a boty. Rose gold tvoří s něžnou bílou svěží kombinaci, které sluší především brunetkám, které ještě více vyniknou.

Červená a šedá

Bývá zvykem, že k červené často volíme barvy jako černá nebo námořnicky modrá. Obě tyto kombinace jsou samozřejmě stylové, ale už trochu okoukané. Co je ale novinkou je kombinace šedé a červené. Šedá je prý nová černá, v tomto případě je to určitě na místě. Díky svému světlému odstínu šedé nepůsobí v kombinaci s červenou celkový outfit tak tmavě.

Královská modrá se žlutou

Jestli existuje barevná kombinace, která připomíná léto, opalování, party a dovolené, je to jednoznačně královská modrá a kanárkově žlutá. Světlé letní tóny žluté skvěle ladí k tmavším tónům připomínající noční oblohu.

Foto: Unsplash.com