Jednotvárné outfity ve stejném odstínu jsou už dávno pasé. Proto následujte trend kombinace výraznějších barev, ve kterém zaručeně zazáříte. Prozradíme vám, se kterými barevnými kombinacemi nešlápnete vedle. 

Nesmrtelná černo – bílá

Začít musíme samozřejmě barevnou kombinací, která je pomyslnou sázkou na jistotu. Kombinace černo – bílá nikdy nevyjde z módy. Jde o spojení dvou čistých a nadčasových barev, jejichž celkový dojem patří mezi nejelegantnější barevné kombinace. Tip: Aby váš celkový outfit nebyl nudný, rozbijte černo – bílou ještě jednou barvou, která celkový outfit rozzáří, zkuste např. sexy červenou nebo královskou modř.

Rose gold & bílá

Typicky ženská barevná kombinace. Starorůžová je v posledních letech na vrcholu oblíbenosti. Proto není divu, že se k ní přidal jiný odstín růžové tzv. rose gold. Tento odstín se začal objevovat na doplňcích jako jsou hodinky, náušnice, náramky, postupně se ale také dostal na stylové obaly telefonů, kabelky a boty. Rose gold tvoří s něžnou bílou svěží kombinaci, které sluší především brunetkám, které ještě více vyniknou.

Červená a šedá

Bývá zvykem, že k červené často volíme barvy jako černá nebo námořnicky modrá. Obě tyto kombinace jsou samozřejmě stylové, ale už trochu okoukané. Co je ale novinkou je kombinace šedé a červené. Šedá je prý nová černá, v tomto případě je to určitě na místě. Díky svému světlému odstínu šedé nepůsobí v kombinaci s červenou celkový outfit tak tmavě.

Královská modrá se žlutou

Jestli existuje barevná kombinace, která připomíná léto, opalování, party a dovolené, je to jednoznačně královská modrá a kanárkově žlutá. Světlé letní tóny žluté skvěle ladí k tmavším tónům připomínající noční oblohu.

Foto: Unsplash.com 

 

Načítání...

Diskuze