Když se řekne podzim, většině z nás se vybaví barvy – žlutá, okrová, oranžová, hnědá nebo třeba zelená. Právě tyhle barvičky k podzimním měsícům už tak nějak neodmyslitelně patří. Když se ale v tomto období rozhlédnete kolem sebe, vidíte spíše tlumené odstíny, jako třeba černou nebo šedou. Není to škoda?

Zapomeňte na černou, teď jsou trendy jasné barvy!

Nic proti černé! Dokáže zeštíhlit, je neskutečně univerzální, hodí se snad ke všemu a vypadá elegantně. Nicméně proč se trochu neodvázat a místo tmavého kabátku dát přednost něčemu veselejšímu a hravějšímu? Pokud nechcete splynout s davem, zahoďte nevýrazné kabáty a místo nich se inspirujte smrští barevných krasavců, kteří rozhodně stojí za pozornost!

Přestaňte se vymlouvat

Možná vás od pořízení barevného kabátku odrazuje přesvědčení, že ho nemáte k čemu a s čím nosit. Výrazné barvy se totiž kombinují o něco složitěji, nežli černá klasika nebo šedá jednoduchost. Pokud nejste zvyklé na pestrobarevné oblečení a jak se říká, neumíte v tom chodit, může vás představa barevného kabátku lehce vyděsit.

Dobrou zprávou ale je, že se barevný kabát skvěle hodí třeba k džínám, které nosí snad úplně každá z nás. Bude skvěle vypadat i v kombinaci s legíny, které mohou být černé nebo třeba krémové. Uvidíte, že sladit barevný kabátek se zbytkem outfitu nebude tak těžké, jak se na první pohled zdálo.

Foto: Pixabay.com, Pinterest.com.

Líbil se ti článek?

Sdílej ho s přáteli
TwitterFacebookWhatsAppLinkedInPinterest
Načítání...

Diskuze