Roztomilé a romantické balónové rukávy se vrací na scénu. Vezměte je na rande i do práce

Trend balónových rukávů už jsme kdysi zažili a nyní se znovu vrací na scénu. Určitě si umíte vybavit pohádky, kde měly princezny nádherné šaty zdobené obrovskými nadýchanými rukávy. Vypadají neskutečně roztomile a vytvářejí romantický dojem. Outfit s takovýmto střihem rukávů je ideální na rande i do práce.

Dříve byly nadýchané rukávy ozdobou šatů, které v sedmdesátých letech nosily mladé dívky na bály. Dnes můžeme s tímto stylem rukávů najít i trička, halenky blůzy a mnoho dalšího. Jak vytvořit zajímavý outfit?

Zkombinujte vršek s minisukní

K vašemu topu s nadýchaným rukávy si oblékněte minisukni. Vytvoříte tak šik outfit vhodný nejen na rande, ale i na večer strávený s kamarádkami například v baru. Pokud outfit ještě doplníte o kotníkovou obuv, bude výsledek stát za to.

Zkombinujte vršek s maxi sukní

Pokud jste zarytou romantičkou a fanynkou boho stylu, zkombinujte váš top s maxi sukní. Takový outfit je na letní rande jako dělaný. Působí příjemným a nenuceným dojmem a navíc je pohodlný, což na rande jistě oceníte. 

Zvolte šaty s nadýchanými rukávy

Pokud si chcete ušetřit práci a starosti s tím, co s čím zkombinovat, zvolte šaty, které jsou velmi ženské a vkusné. Hodí se především na speciální příležitosti. Pak už stačí jen hodící se pár bot, vhodný účes, make-up a můžete vyrazit.

Malý tip: Pokud chcete vyzkoušet něco nového a neotřelého, zkuste vrstvit. Možná máte někde hluboko ve skříni šaty bez rukávů. Oblékněte je přes šaty s nadýchanými rukávy a máte originální outfit. Mimo to využijete oblečení, na které jste už málem zapomněla nebo které jste se chystala vyřadit.


Avatar

veronikavankova

Každý o mně ví, že miluji módu. Ještě více ale miluji o ní psát. Zabývat se luxusními značkami a návrháři, to je přesně moje parketa!