Obuv, vytvořená původně speciálně pro baleríny, si našla své stálé místo i mezi klasickými módními trendy pro nás všechny. V letošním roce je velmi trendy stylový tvar do špičky a must have je otevřená pata. Tyto staronové baleríny určitě stojí za vaši pozornost. 

Když pohodlí vítězí

Elegantní lodičky jsou stálice v každém šatníku. Vysoké podpatky jsou ale především v letních měsících nepříjemné na každodenní nošení a my raději sázíme na pohodlí v podobě balerín, které vykouzlí stejnou parádu bez nepříjemných otoků nohou. Baleríny s oblou špičkou v bláznivých barvách ale vyšly z módy tak rychle, jako do ní vstoupily. Pohodlných kousků se ale módní návrháři neradi zbavují, a proto přišli s novým střihem, o kterém si my osobně myslíme, že se u módních trendů ohřeje po více sezón.

[easy-image-collage id=66103]

Must have kouskem se stávají slingback baleríny

Jak by se daly ještě vylepšit baleríny? V tom měli módní návrháři jasno – dát jim otevřenou patu. Tak vznikly slingback baleríny, které budou především v tomto roce must have kouskem! Jsou více prodyšné, než tradiční střih balerín, a to více pohodlnější.

[easy-image-collage id=66104]

Třešničkou na dortu je tvar do špičky

Baleríny v kulatou špičkou moc postavám nelichotí. Opticky zmenší nohy i chodidla. Když už se tedy baleríny vylepšily do slingback verze, bylo jasné, že i jejich špička se musí dočkat změn. Slingback baleríny jsou dokonalým vylepšením obyčejných balerín nejen o praktickou otevřenou patu, ale také o ostrou špičku a malý, nenápadný podpatek. Takové boty perfektně ladí nejen k letním šatům různých střihů, ale také boyfriend džínám, které celkovému looku dodají tu správnou šťávu.

Foto: ZALANDO, ZOOT, H&M, Shutterstock.com.

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments