Neskutečná. Influencerka v 94 letech baví instagram a nestydí se sdílet i lechtivé snímky

Může být žena po devadesátce ještě sexy? Posuďte sami. Helen Elam Van Winkle doslova ovládla sociální sítě. S úctyhodným počtem sledujících převyšující jen na instagramu 3.2 milionů fanoušků dokáže pracovat jako málokterá celebrita. Její schopnost pobavit, inspirovat a dokázat, že ženské tělo může v každém věku vypadat k světu, je odzbrojující! Nevěříte? Přesvědčte se na vlastní oči.

Může být žena po devadesátce ještě přitažlivá?

Otázku necháme bez odpovědi, bez našeho názoru. Nicméně Baddiewinkle, jak si říká na instagramu, dokazuje celému „instagramovému světu“, že není nutné se za své tělo jakkoliv stydět. Ba naopak. Lehká nahota ještě nikdy nikomu neuškodila, co říkáte?

Kradu tvého muže od roku 1928

Helen Elam Van Winkle, známá také jako Baddie Winkle, je fascinující osobností internetu. Narodila se 18. července 1928 ve státě Kentucky, a stala se internetovou senzací až ve věku pětasedmdesáti let. Její slogan na sociálních médiích je „Kradu tvého muže od roku 1928“.

Baddiewinkle získala ohromné množství sledujících díky své pravnučce Kennedy Lewis, která jí pomohla nahrát obrázek na Twitter, ve kterém Baddie Winkle nosila právě oblečení své pravnoučky. Tato nečekaná internetová sláva ji následně přivedla do pozornosti slavných osobností, včetně Rihanny, která se dle wikipedie stala na instagramu dokonce její sledující.

Jedním z klíčových prvků osobnosti Baddie Winkle je její smysl pro humor a boj proti věkové diskriminaci. Tento boj vede prostřednictvím svého osobního stylu, který je charakterizován nošením extravagantního oblečení, podporou legalizace léčebného konopí a nezávislostí. Ale to není všechno. Svým duchem a nekonvenčním přístupem vzbuzuje pozornost a podporuje pozitivní vnímání těla a oslavu tělesných forem starších dospělých.

Baddiewinkle se neomezuje jen na internetovou slávu. Stala se tváří kampaně několika značek, jako je Smirnoff ICE Electric Flavors, Missguided a další. V roce 2017 dokonce vydala svou první knihu s názvem „Baddiewinkle’s Guide to Life“. Její vliv na internetu byl oceněn časopisem Time, který ji zařadil mezi „30 nejvlivnějších lidí na internetu“ v březnu 2016. Tím nejzajímavějším na ní je však její odhodlání ukázat, že věk není překážkou pro osobní projev a sebevyjádření, a to je poselství, které inspiruje mnoho lidí po celém světě.

Závěrem

Svět sociálních sítí přináší do našich životů nepřeberné množství inspirace. Od módy, přes nejnovější účesy až po udržitelný životní styl. Sociální sítě také ukrývají celou řadu zajímavých osobností, jejichž příběh stojí za sdílení. Čtyřiadevadesátiletá influencerka, kterou sleduje více než 3,2 miliony lidí, je zářným příkladem toho, že na sociálních sítích lze zazářit a inspirovat i v pokročilém věku. Ba dokonce ve věku ryze seniorském.

Zdroj info: Instagram, Wikipedia, Linkedin.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.