Léto se blíží ke svému konci a mnoho školáků za pár dní vyráží do školy. Pokud nejste vysokoškoláci, kteří mají ještě měsíc prázdnin, máme pro vás tip, jak si první den školy zpříjemnit – pořiďte si nový batoh. A pokud jste vysokoškoláci, máte alespoň o trochu více času vybrat ten správný batoh.

Důležité je při výběru nového batohu myslet především na kvalitu. Ať už nosíte těžké učebnice nebo notebook, vaše záda mohou vlivem nekvalitního provedení trpět. Proto je důležité, aby váš batoh měl patřičnou oporu a polstrování. Batoh, který nedrží tvar a nemá zpevněná záda, určitě nebude dobrou investicí.

Minimalismus na scénu

S jakými trendy se můžeme aktuálně setkávat? Zkuste zabrousit do minimalistických trendů. Batoh, který bude zajímavý, decentní a nebude křičet “dívejte se na mě”, vám dozajista udělá radost. Nemusíte mít nutně nudný černý batoh. Na trhu je spousta batohů, které jsou minimalistické, v neutrálních barvách, ale přesto stylové. Podívejte se například na nabídku značek Herschel nebo Fjällräven Kanken. Jejich batohy mají skvělé barvy, ale hlavně zajímavé střihy a rozhodně patří k tomu nejkvalitnějšímu, co trh nabízí.

Batoh dělá člověka

Ať už se chystáte na střední nebo na vysokou, vždy byste měli vybírat batoh podle toho, jaká jste osobnost. Koupi batohu si opravdu dobře rozmyslete, budete jej nejspíš nějaký ten pátek nosit. Největší výběr zajímavých batohů najdete v obchodech Vans, Roxy, Dakine a podobně. Většinou jsou tyto batohy vyrobené přesně pro vaše záda a najdete tam různé tvary a velikosti. Tyto batohy mají spoustu zajímavých vzorů, ale elegantní batoh u těchto značek spíše nečekejte. Pokud nehledáte čistě batoh do školy, ale například i na výlety, s těmito značkami nešlápnete vedle.

Hlavně stylově

Pokud do školy nemusíte nosit každý den těžké učebnice nebo notebook, pořiďte si maličký stylový batoh, do kterého se vejdou přesně ty věci, které potřebujete. Alespoň nebudete nosit zbytečné věci navíc. Můžete si koupit například nějaký roztomilý batůžek, který bude lehce infantilní, ale přesto ho každý ocení. Bohužel u těchto batůžků nečekejte nějaká zpevněná záda atd. Jde čistě o designovou záležitost.

Foto: Unsplash.com, Pinterest.

Načítání...

Diskuze