Babyboomer nails – znáte tento pojem? Pokud ve vás slovíčko “babyboomer” evokuje něco, co je spojené s dětmi a miminky, pak jste vedle. Babyboomer nails je stále oblíbenější trend, který si získává čím dál více příznivkyň, jež chtějí mít dokonale upravené nehty, ale zároveň netouží po divočině.

Babyboomer nails – co to je?

Babyboomer nails je trend, který působí velmi romanticky, něžně a dokonale žensky. Říká se o něm, že jej preferují především starší ženy, které stále dbají na svůj upravený zevnějšek, záleží jim na pěkných nehtech, ale zároveň na sebe již nechtějí upozorňovat příliš výrazným lakem nebo divokou úpravou.

Pravda je ale taková, že je babyboomer nails oblíbený i u mladších generací. Žádné věkové omezení tady nehraje roli. A to je dobře!

Romantika a něžnost

Také vás při pohledu na nehty upravené ve stylu babyboomer jako první napadají slovíčka jako romantika, něžnost, ženskost a jemnost? Mě tedy rozhodně! Jen málokterá úprava nehtů na mě působí tak jemně, jako právě tahle.

Babyboomer nails mi připomínají ombre na vlasech. Stejně jako u ombré zde totiž přechází tmavší barva ve světlejší, což na pohled vypadá opravdu krásně a rozhodně ne nudně.

Ať se vaše nehty třpytí

Babyboomer nails vypadají moc krásně, když se zkombinují se třpytivým lakem, nebo gelem. Nebojte se nechat vaše drápky rozzářit, ať jsou pěkně vidět. A nestrachujte se, i když se nehty budou třpytit, na decentnosti, která je pro tento trend typická, jim to rozhodně neubere.

Foto: Pinterest.com.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments