Asymetrie jako trend roku 2017

Dokonalost a elegance – tak by se dal popsat outfit, který do detailu promyšlený, symetrický ve všech úhlech a i ti nejlepší módní stylisti by vám ho mohli závidět. Alespoň doteď tomu tak bylo. Nyní ale nastává éra nedbalé elegance a asymetrie, která je nevyzpytatelná a skvěle oživí váš šatník. V tomto roce bude asymetrie totiž must have kouskem každé ženy.

Originální střih

Přesně to je důvod, proč jsme si asymetrii, stejně jako celý módní průmysl, zamilovali. Střih je totiž originální, neokoukaný a svěží. Abyste navíc nechali vyniknout asymetrii v celé své kráse, nemusíte vybírat žádné výrazné doplňky, které váš outfit podtrhnou.

Tento nesouměrný trend má (mimo jiné) jednu velkou výhodu – díky svému střihu padne každé postavě. Pozor si musíte dát pouze při výběru té správné velikosti. Pokud patříte mezi milovnice bohémského stylu, je asymetrie pro vás jako stvořená. V kombinaci s maxi kousky si totiž skvěle rozumí.

Pozn.red. Trendy asymetrie se prolíná i do kadeřnictví. Mimo jiné se s ní můžeme setkat u účesů. Asymetrické střihy a účesy jsou stylové a velmi oblíbené ze stejného důvodu jako je tomu v módě – jsou originální a elegantní.

Nalaďte se na jaro

Zimní kousky můžete pomalu uklidit do zadní strany skříně, přichází totiž jaro. Asymetrické topy jsou na první pohled nenápadné, pokud si ale takový kousek oblečete na sebe a zkombinujete jej spolu s upnutými džínami, nebo naopak se širokými nohavicemi ála zvony, budete působit jako modelka z katalogu.

Kousky v asymetrickém střihu jsou velmi všestranné. Můžete je využít jak k elegantnímu, nebo sportovnímu outfitu. Nesouměrná móda a její nedbalá elegance si nás prostě získala. Co na ní říkáte vy? Máte už asymetrický kousek v šatní skříni? Bezesporu patří mezi must have trendů tohoto roku a my už se nemůžeme dočkat, až bude tento trend v plném proudu.

Foto: Pinterest.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.