Army styl hýbe světem a dokonale boří předsudky, že je tahle móda určená pouze pro muže. Pokud již máte dost něžného ženského stylu a jemných pastelových barviček, nebojte se vybočit z řady a strhnout pozornost svým směrem. Army styl totiž sluší i ženám. Napadá mě tedy otázka: troufnete si ho nosit i vy?

army-styl-slusi-i-zenam-troufnete-si-na-nej-21

Army styl je něco úplně jiného, nežli květiny a krajka

Pastelové barvičky, jemné odstíny, svůdná krajka nebo romantické květinové vzory – tohle všechno k nám ženám neodmyslitelně patří. Nic proti tomu, i já se ráda obléknu žensky a nemám problém být za něžnou květinku. Jenže i já mám čas od času chuť na něco trochu jiného a vy určitě víte, co tím mám na mysli.

Být pořád jen za něžnou květinku a ženu, která potřebuje silná ochranitelská křídla? Ne, děkuji! My ženy máme vícero tváří a konečně nastal čas, kdy se nebojíme tyhle odlišné povahy ukazovat. Proto vám můžu všemi deseti doporučit stále oblíbenější army styl, který je o něčem úplně jiném, nežli o květinách a krajkách.

army-styl-slusi-i-zenam-troufnete-si-na-nej-20
army-styl-slusi-i-zenam-troufnete-si-na-nej-17

Co je typické pro army styl?

Army styl se vyznačuje i jinými prvky, nežli pouze maskáčovým vzorem. Je ale pravda, že když se řekne army, většina z nás si vybaví právě maskáčové kalhoty nebo bundu.

Mezi typické prvky army stylu patří kupříkladu přiznané kapsy na svrchních i spodních dílech oblečení. Patří sem i tzv. pilotky, což jsou sluneční brýle, které mezi těmi ostatními bezpečně poznáte. Věděli jste, že tzv. pilotky dříve nosilo americké letectvo? V šedesátých letech se však dostaly i do podvědomí široké veřejnosti a dnes jsou velice oblíbené.

Jaké barvy se nosí v army stylu?

V army stylu jsou hodně důležité i barvy. Co se nosí? Budete mile překvapeni, že zde neuvidíte typicky ženskou růžovou nebo třeba křiklavě žlutou. Army stylu naopak vévodí především odstíny zelené a hnědé – tyhle barvičky se pak nosí zvláště v tlumených odstínech.

To ale neznamená, že se musíte držet pouze zelené a hnědé. Dovolená je třeba i bílá, která se s těmito barvami skvěle kombinuje a trochu usměrňuje jejich důraz. Zapomenout nesmím ani na černou, i ta je v army stylu povolená.

army-styl-slusi-i-zenam-troufnete-si-na-nej-01
army-styl-slusi-i-zenam-troufnete-si-na-nej-15

Foto: Pinterest, TheFashionTag.com.

Načítání...

Diskuze