Armani se zajímá, co nosí mileniálové

Navrhnout oblečení do nové módní kolekce je jedna věc, aby ale kolekce získala co největší pozornost módních maniaků po celém světě, je třeba vybrat originální místo, které bude pomyslnou třešničkou na dortu celé módní přehlídky. Tento úkol skvěle splnila módní značka Armani. 

Přiletíte a rovnou vyrazíte na módní přehlídku

Pořadatelé nové kolekce značky Emporio Armani museli najít sakramentsky prostorné místo pro svou módní přehlídku, protože chtěli světu představit kolekci o více než dvě stě modelech. A tak se rozhodli pro letištní komplex Linate v italském Miláně. Místo konání módní přehlídky bezesporu přilákalo pozornost, ale co samotná kolekce?

Armani sází na generaci Y

„Přemýšlel jsem nad tím, co dnes mileniálové rádi nosí a došel jsem k názoru, že se rádi inspirují módou sedmdesátých a osmdesátých let. Snažil jsem se tak převzít věci z dob minulých a dát jim moderní punc.“

Takto popsal novou kolekci módní návrhář Giorgio Armani v rozhovoru pro WWD.

Elegantní kousky se sportovními prvky jsou pro značku Armani typické. Giorgio Armani se pro kolekci na jaro / léto rozhodl vrátit do minulých let a jednotlivé prvky zmodernizovat současnými módními trendy. I proto kolekci velely barvy jako neonově žlutá, růžová, nebo studené tóny zelené a šedé.

Jaký dojem udělala kolekce na vás? Deje vědět v komentářích.

Foto: Facebook.com/giorgioarmani.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.