Anglická pánská móda jako znovuobjevený módní trend

Když se řekne módní velmoc, lidé si povětšinou vybaví Itálii nebo Francii. Ovšem Anglie a anglická móda má v módním průmyslu také své pevné místo. Typicky anglické módní prvky se nyní opět vrací do trendů a můžeme tak očekávat, že v následujících letech budou tyto kousky hrát prim v pánské módě.

Károvaný vzor jako číslo jedna

Pokud ve vašem šatníku dominují neutrální barvy a obyčejné basic kousky, pak vás jistě potěší trend károvaného vzoru. Oživí každý outfit a dodá vám špetku elegance, která se vždy hodí.

Skvěle ale vypadá také ke sportovním prvkům, kterým dodá ten správný šmrnc.

Saka vhodné na různé příležitosti

Saka už dávno nepatří pouze na pracovní schůzky. Jsou také vhodným parťákem na večeře s přáteli, jen tak do kina nebo kamkoliv do společnosti, stačí se nebát.

Oblíbený trend posledních let navíc dovoluje rafinovaně kombinovat sportovní prvky s formálními kousky, čímž lze vytvořit tolik oblíbenou nedbalou eleganci, která je královnou všech módních trendů.

Módní doplňky v anglickém podání

Angličané s oblibou nosí šátky a šály různých vzorů. Při chladnějších dnech, které nás za pár týdnů budou čekat, tento módní doplněk bezesporu oceníte.

Mezi pánskými doplňky jsou stálicí také elegantní pánské hodinky, které unosíte klidně každý den. V tomhle mají muži neskonalou výhodu. V případě hodinek volte neutrální barevné tóny pásku a materiály ideálně v kůži. Kvalitními hodinkami oživíte každý svůj outfit.

Foto: H&M.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.