Amber Heard vzbudila znovu pozdvižení

Napadlo by vás někdy, že velký rozruch dokáží udělat i jednoduché celočerné šaty, které jsou jako dělané na pohřeb, avšak ničím jiným z módního hlediska opravdu výrazné nejsou? Ano, skutečně se tak stalo, a to hlavně díky jejich nositelce, v poslední době hojně propírané Amber Heard, která je nechvalně spjata zejména s kauzou ohledně jejího nepovedeného manželství s Johnny Deppem. 

Čím jsou vlastně tyto šaty unikátní?

Důvodem, proč vzbudily takovou pozornost na sociálních sítích není jejich vzhled, nýbrž skutečnost, že Amber si právě tyto šaty na sebe vzala hned při třech různých příležitostech, kdy veřejně řešila důležité soudní spory se svým exmanželem.

To by u běžného člověka možná ušlo pozornosti, ne však u jedné z nejpropíranějších osobností amerického bulváru. Kauzu kolem tohoto outfitu navíc rozdmýchala i sama Amber Heard, když na Instagram napsala po druhém vynesení těchto šatů: „Někdy je důležité nosit to stejné dvakrát.” 

Kde všude herečka a modelka Heard měla svůj outfit na sobě? 

Konkrétně černé “pohřební šaty” poprvé Amber vynesla už v roce 2016, kdy šla podat soudní příkaz proti svému bývalému manželovi. Avšak pouze u toho to nezůstalo, stejný model totiž vytáhla tato herečka a modelka i o čtyři roky později – v roce 2020, když se v nich dostavila k soudu ve Velké Británii, kde čelila Deppovi tváří v tvář. Šlo tedy zjevně o všeříkající gesto. 

Posledně byla v těchto celočerných šatech spatřena Amber Heard letos, když byl vynesen soudní rozsudek za pomluvu ve třech bodech, které se měla dopustit vůči svému bývalému, nyní 59 letému, manželovi. Konkrétně to bylo v den, kdy za její nepravdivé výroky o domácím násilí jí byla udělena pokuta ve výši 10,35 milionů dolarů. Avšak ani Depp neodešel bez trestu, ten musí zaplatit své bývalé ženě dva miliony dolarů.

Jaká reakce na šaty přišla ze sociálních sítí? 

Vůbec nejlépe celou situaci vystihuje příspěvek jednoho z uživatelů Twitteru, jenž napsal následující: „Někdy je důležité mít na sobě třikrát stejné šaty. V den, kdy jste mu zničila život, v den, kdy jste souhlasila se lží u soudu a v den, kdy jste soud prohrála.“ Sama Amber se nicméně nechce s rozsudkem smířit a tvrdí, že byla veřejně zahanbena a ponížena, neboť nebyla respektována její svoboda projevu.

Ať je pravda kdekoliv, tak jedno je jisté – kauza Amber Heard a Johnnyho Deppa jasně ukazuje, že svět módy a bulváru je nevyzpytatelný, protože obrovský rozruch dokáží udělat i nenápadné černé šaty, trefně veřejností přejmenované na “pohřební outfit”, které si na sebe obleče veřejně známá osobnost v na první pohled související dny. Otázkou každopádně zůstává, jestli Amber Heard ještě někdy v těchto šatech v budoucnu uvidíme. 

Zdroj info: NY Post.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.