Áčkové sukně jsou ženské a romantické. Vyzkoušejte tento trend

Ženy se velmi často bojí nosit áčkový střih, protože se obávají, že jim přidá nechtěné centimetry navíc. Proto se áčkové sukně a šaty v dámských šatnících příliš neobjevují. A je to strašná škoda! Pokud i vy zastáváte názor, že áčkový střih přidává kila i centimetry, pak byste měli vědět, že ve skutečnosti je tomu spíše naopak. Vážně! A právě teď je ideální období k tomu, abyste své postavě dodaly trochu té ženskosti. Áčkové sukně vám s tím hravě pomohou!

Zalichotí každé ženě

Výhodou áčkového střihu je skutečnost, že dokáže zalichotit prakticky jakékoli postavě bez ohledu na to, jestli je žena postavou spíše jablíčko, trojúhelník nebo hruštička. Ať už jsou tedy vaše proporce jakékoli, určitě se nemusíte bát vytáhnout ze skříně áčkovou sukni a hrdě s ní vyrazit do ulic.

Áčkový střih je skvělý v tom, že ženám, které nemají příliš viditelné proporce, dodá ony ženské tvary, jimž muži nedokážou odolat. A stejně tak ženám, které mají výraznější boky nebo silnější stehna pomohou tyto nedostatky zamaskovat. V každém případě je výsledek přímo geniální!

Sukně nebo šaty?

Vlastně je to jedno. Jakmile si jednou áčkový střih vyzkoušíte, určitě se do něho okamžitě zamilujete a pak už nebudete tolik řešit, jestli si na sebe obléknete šaty nebo sukni. Šaty s áčkovou sukní jsou pro horké léto přímo ideální, odpadá vám u nich nutnost volit vhodný svršek, jako je tomu u sukní. Takže je to jen na vás, jestli budete nosit sukně nebo šaty.

Nebojte se sukní do pasu

Svého času se hodně nosily sukně do pasu a ženy na ně nedaly dopustit. A věřte, že k tomu měly dobrý důvod! Sukně sahající až do pasu totiž ještě více maskovaly nedostatky postavy a ženám dodávaly na typicky ženském, něžném a lehce romantickém vzhledu. A upřímně řečeno, milé dámy – která z nás nechce být občas ta něžná květinka, která v mužích vzbuzuje dojem, že se neobejde bez jejich ochranitelské paže, hm?

Foto: Pixabay.com, Unsplash.com.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.