Kolekce Sabyasachi x H&M je plná ženskosti, květů i orientálních prvků

Módní řetězec H&M je obecně považován za značku, která je dostupná pro všechny především díky svým nízkým cenám. Značka se nicméně nebrání spolupracím s významnými módními návrháři, kteří hýbou módním světem. Z těchto spoluprací nejčastěji vznikají speciální kolekce, které se často těší značnému úspěchu. Aktuální spolupráce s indickým návrhářem sází na květy i ženskost říznutou „orientálnem“.

Sabyasachi jako dvorní návrhář celého Bollywoodu

Nic vám neříká jméno Sabyasachi? Tento módní návrhář je považován za hvězdu indické módy. Nejslavnější módní návrhář svou vlastní značku založil v roce 1999 a od té doby se mu dostává nekonečného úspěchu. Dodnes je vyhledávaným módním návrhářem téměř všech bollywoodských celebrit, které jeho modely nosí s hrdostí a grácií. Spolupráce se značkou H&M tak budí velkou pozornost.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený H&M (@hm)

Hraní s barvami, které sluší každé ženě

Sabyasachi Mukherjee je známý svou barevnou tvorbou, která bývá podtržena o ručně vyráběné prvky. Každá jeho kolekce je jedinečná a originální. Sabyasachi sází na přirozenou ženskou krásu, což je význačný element i této kolekce. Spolupráce se značkou H&M tak měla předem jasnou vizi. Velkým překvapením proto jsou kousky vytvořené pro sport a volný čas.

„Když jsem po většinu své kariéry dělal couture, je velmi vzrušující přenést tuto jemnost řemesla do „konfekce“ a vytvářet rozmarné a plynulé siluety, které do každodenního života přinášejí uvolněnou sofistikovanost,“

říká Sabyasachi Mukherjee pro HM.com

Indické tradiční vzory v kolekci

V kolekci Sabyasachi x H&M se dočkáte tradičních indických vzorů, které jsou pro „běžné Evropany“ spíše extravagantní. Pokud se vám ale líbí styl oblékaní například herečky Priyanky Chopra nebo Anushky Sharma, pak je tato kolekce pro Vás to pravé.

K dostání bude ve vybraných obchodech značky H&M a také online na H&M e-shopu (není ovšem zatím jasné, zda i v ČR).


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.