Připravili jsme si pro vás několik beauty tipů, které by měla každá žena dodržovat. Ptáte se proč? Přece proto, že každá z nás se sebou chce být spokojená. Pokud budete pravidelně dodržovat těchto 7 základních beauty tipů, pozitivní výsledky na sebe nenechají dlouho čekat.

Beauty tip číslo 1 – Trocha vitamínů

Jak jinak nastartovat váš den než zdravou dávkou vitamínů. S ohledem na momentálně chladné počasí, je nejlepší volbou horká voda s vymačkaným citrónem. Dbejte ale na to, aby byl nápoj opravdu teplý. Teplá voda oproti té studené žaludku nezpůsobí teplotní šok a jako bonus stimuluje trávicí ústrojí.

Tento beauty tip putuje ze zkušenosti mnohých modelek, takže jeho efektivností můžete být jisté.

Beauty tip číslo 2 – cvičte

Možná se vám tato rada bude zdát příliš jako klišé, nicméně opravdu platí a je dobré ji zkrátka dodržovat. Pohybem tělo vylučuje edorfin, takzvaný hormon štěstí, který ovlivňuje naší psychiku. jestliže budete cvičit, pomůžete si nejen fyzicky, ale také psychicky.

Mnoho žen i u nás oslovila velmi populární jóga. Jóga vám zaručeně protáhne všechny svaly v těle. Momentálně je v kurzu i hot jóga, u které se pořádně zapotíte.

Beauty tip číslo 3 – Oblékejte se barevně

Zima 18/19 září barvami. V kurzu je fialová, červená, žlutá a královská modrá. Mezi trendy vzory patří kostky a zvířecí motivy. Kromě toho v barevném oblečení člověk působí více energicky. Budete mít šmrnc a ještě se budete cítit skvěle.

Beauty tip číslo 4 – Motivujte se

Chcete zhubnout do nových kalhot? Nechte se namotivovat slavnou modelkou. Dnes je to opravdu s přísunem videí na Youtube víc než jednoduché. Ať už je váš cíl jakýkoliv, potřebujete motivaci. Najděte si svůj vzor a nechte se inspirovat.

Beauty tip číslo 5 – Pořádný objem

Chcete mít ráno vlasy objemné jako lvice a přitom netrávit zbytečně moc času nad jejich přípravou? Zamotejte své vlasy před spaním do malých drdůlků. Ráno budete příjemně překvapená.

Beauty tip číslo 6 – Zářivě bílé zoubky

Každodenní přísun chemie v bělících pastách nám příliš neprospívá. Ba naopak. Doporučujeme se obrátit na kokosový olej, který si můžete dovolit používat každý den bez úhony. Výsledky budou patrné po cca týdnu  aktivního používání.

Beauty tip číslo 7 – Hydratujte svou pleť

Vysušená pleť je citlivější k tvorbě vrásek, proto je důležité ji hydratovat a to nejlépe prostřednictvím olejů. Blahodárně působí kokosový olej nebo tradiční kuchyňský pomocník – olivový olej. Vhodné dávkování zvolte dle ročního období a typu pleti.

Foto: Unsplash.com.

Načítání...

Diskuze