65 letá modelka uchvacuje svým tělem. Nebýt šedin, vypadala by na 30

Vypadat po šedesátce lépe než ve třiceti? Myslíte si, že je to nemožné? Ani náhodou. Modelka francouzského původu Yasmine „Yazemeenah“ Rossi je toho živým důkazem. Ve svých 65 letech vypadá skvěle, stále se pohybuje po módních molech a nebarví si vlasy. Jaký je její recept na krásu a skvělou kondici ve věku, kdy většina lidí přemýšlí nad důchodem?

https://www.instagram.com/p/BYfJAKBAZeP/

Po třicátém roce života většina modelek pomalu uvažuje o konci kariéry, o jejím začátku rozhodně ne. Yasmine se jí stala až takřka ve třiceti letech, opravdového úspěchu ale dosáhla až v pětačtyřiceti letech, kdy se přestěhovala do New Yorku. Začala fotit pro značky Macy’s, AT&T, Mastercard, Yves Saint-Laurent, Hermes, Jil Sander a další módní giganty.

https://www.instagram.com/p/BemzmKlBBTq/

Její kariéra je jistě strhující, ale mnohem víc to, co dělá proto, aby zůstala krásná. Možná vás překvapí, že to nejsou žádné drastické diety, šílená cvičení nebo plastické operace.

https://www.instagram.com/p/BfTr9oihUac/

„Není to žádné velké tajemství“, řekla slavná modelka pro časopis Sunday Times ke svému vzhledu. „Všechno, co jsem pro sebe vždy dělala, byla konzumace kvalitní stravy v bio kvalitě ještě předtím, než se staly trendem. Jím téměř každý den avokádo, bio maso nebo ryby.“

https://www.instagram.com/p/BmhZB4CgpBm/

Pečlivě se stará také o svou pokožku. „Natírám se pravidelně olejem, jednou za týden vyčistím kůži olivovým olejem smíchaným s cukrem. Snažím se vyhýbat lékům a žít v souladu s přírodou. Je to lepší než se snažit s ní bojovat,“ zdůrazňuje. „Když mě bolí hlava, jdu do přírody.“ Sama říká, že nemá žádný lepší recept na mládí, protože nemá problém být stará a nebrání se označení babička.

https://www.instagram.com/p/Bmq7c55gJ28/

Na Yasmine jsou ohromující její dlouhé stříbrné vlasy, které si nikdy nebarví. Šedivět začaly velmi dávno a často na ní tlačili, aby si jejich odstín změnila a nechala se obarvit. Ona ale nepovolila. Chtěla zůstat přirozená a jedinečně krásná jako inspirace pro ostatní. „Líbí se mi můj vzhled teď více než před dvaceti lety. Cítím se skvěle ve svém těle a jsem velmi šťastná.“

https://www.instagram.com/p/Bpk09qFAPP8/

Slavná modelka se narodila ve Francii a vyrůstala na Korsice. Její původ se promítl do její pohodové povahy. Zároveň žije poklidný život a vyhýbá se stresu. Má také vnoučata, která nadevše miluje a ve volném čase se věnuje fotografování a keramice.